FOTBAL  »  Superliga  »  CS MIOVENI - FCSB

VIDEO Gol controversat în CS Mioveni - FCSB » Cum a marcat Edjouma

CS Mioveni - FCSB. Roș-albaștrii au deschis scorul în minutul 7, prin Malcom Edjouma. Nu e clar dacă reușita francezului a fost precedată de un ofsaid la Vinicius. +27   FOTO

Articol de GSP - Publicat sambata, 19 februarie 2022 21:00 / Actualizat sambata, 19 februarie 2022 21:59

CS Mioveni - FCSB 1-1. Roș-albaștrii au deschis scorul în minutul 7, prin Malcom Edjouma. Nu e clar dacă reușita francezului a fost precedată de un ofsaid la Vinicius.

Florin Tănase a executat o lovitură liberă din lateral stânga, mingea s-a îndreptat spre Vinicius, poziționat între Iacob și Balaur, stoperii Mioveniului.

Au încălcat legea la CS Mioveni - FCSB » Ce s-a întâmplat în tribune
CS Mioveni - FCSB 1-1

Gol controversat în CS Mioveni - FCSB » Cum a marcat Edjouma

Brazilianul a reușit să prelungeasă pe spate, până la Edjouma, care a marcat cu capul primul lui gol de la transfer.

Pe reluări (foto), umărul lui Vinicius pare mai avansat decât umărul adversarului din spatele său. Unghiul însă poate fi înșelător, iar o astfel de fază ar putea fi rezolvată numai cu tehnologia VAR.

+23 FOTO

Cum stau CS Mioveni și FCSB în clasament

Citește mai multe știri din Liga 1:

Dan Petrescu remarcă un tehnician din Liga 1: „E meritul lui, e charismatic și face o treabă excelentă”

De ce a eșuat fotbalistul considerat de Becali peste Pique: „Are o problemă”

„Ori te laşi tu ca antrenor, ori îl dai afară pe Săpunaru!” » Reacție dură la vederea incidentului dintre Lobonț și căpitanul Rapidului

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni