Comentarii (79)
royal_army
royal_army  •  18 Septembrie 2010, 18:52

Golanski si-a spus parerea nu a dat cu parul.La fel cum a spus acum Golanski la fel ar putea spune si un fost dinamovist ca nu ar juca la Steaua,e motiv sa il ataci ? Nu ! Si stati linistiti,Golanski e peste toti fundasii lui Dinamo in momentul de fata. Dar simply_red,fiu de catea ce este,poate intelege asta ? Nu ! E un cap sec care doar jigneste pe internet.

phillipss
phillipss  •  18 Septembrie 2010, 18:52

o fi putind a gunoi la tine...aici nu pute, sunt curat, de fel.observ o usoara retragere din vehemanta ta.ce-ai patit?m-ai jignit si pe mine in primul mesaj, ai mai jignit pe inca cineva pe forum...nu trebuie sa iti dau tie socoteala pt ca m-am bagat in discutia despre golanski.numele lui spune tot?da, in limba romana, dar e polonez!si moneda din Botswana spune multe in limba noastra...

holland
holland  •  18 Septembrie 2010, 18:52

@simply_red Dispari ma in bizda ma`tii de copchil analfabet ce esti .luatiash freaza in bula de latrau... te`ai gasit tu sa faci pe moralistul...hai jet de aci cu echipa ta de 2 lei

holland
holland  •  18 Septembrie 2010, 18:42

Cum sa mearga asta la trompetele de la dinamo? Pai ce ar vrea sa joace de la anu in B? rau e sa fii caine si sa bishe toti pe tine :))

qwertt
qwertt  •  18 Septembrie 2010, 18:37

Pe 10 Mai 1997 a fost doar 3-1 pt Steaua. Un an mai tarziu au fost calcati in picioare cu 5-0. In concluzie, trebuie sa sarbatoriti si 4 Aprilie 1998 si 23 Martie 2003 sau 15 Oct 1997 sau 19 August 2000. Si lista poate continua. Aveti ce sa sarbatoriti. Numai umilinte. Si nu mai spun si de cele din Europa. Pescari, vanzatori....

qwertt
qwertt  •  18 Septembrie 2010, 18:34

Pe 10 Mai 1997 a fost doar 3-1 pt Steaua. Un an mai tarziu au fost calcati in picioare cu 5-0. In concluzie, trebuie sa srbatoriti si 4 Aprilie 1998 si 23 Martie 2003 sau 15 Oct 1997 sau 19 August 2000. Si lista poate continua. Aveti ce sa sarbatoriti. Numai umilinte. Si nu mai spun si de cele din Europa. Pescari, vanzatori....

pokeristul
pokeristul  •  18 Septembrie 2010, 18:33

Scoala de poker (lectii poker, traininguri video), cele mai bune oferte de rakeback pe cele mai mari site-uri de poker si 20 de euro gratis la unibet pe: a ny t w o . ro

mmstoica1978
mmstoica1978  •  18 Septembrie 2010, 18:31

sugeti pu/la potailor

phillipss
phillipss  •  18 Septembrie 2010, 18:26
Postat de teleghidat pe 18 Septembrie 2010, 18:23

cine nu e dinamovist sa'i footem familia...acu hai sa va vad cu reply uri inteligente

@ teleghidat - hai sa vezi...sunt aproximativ 7 miliarde de oameni in lume dintre care cam 2000 de dinamovisti(am exagerat un pic fata de media de suporteri pe meci).deci ar trb sa futi incontinuu vreo 50 de vieti de acum incolo.cam 1 minut numarul, ca sa fiu generos cu tine!

teleghidat
teleghidat  •  18 Septembrie 2010, 18:23

cine nu e dinamovist sa'i footem familia...acu hai sa va vad cu reply uri inteligente

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 8
Comentează