Comentarii (79)
qwertt
qwertt  •  18 Septembrie 2010, 17:28

@golan, esti analfabet rau de tot!! Nici pana acum nu ai invatat lb romana? Nu inteleg cum poti sa traiesti cu atata prostie in tine! Lasa-te de scris si apuca-te de maturat strazi.

danyel7
danyel7  •  18 Septembrie 2010, 17:28

tot voi attzi scris k golansky a fost refuzat de dinamo acum vatzi sucit:))...mai bine transmiteti makar live text meciul fetelor de la campionatul european de tenis;)

l0gan
l0gan  •  18 Septembrie 2010, 17:10

liverpool II stelemeau 4 la 1 :)))) e si asta un rezulatat mare;))

reddogradumtl
reddogradumtl  •  18 Septembrie 2010, 17:10

asta da profesionalism!!!

l0gan
l0gan  •  18 Septembrie 2010, 17:00

dupa meciul clujului gsp a deschis un site unde puteam adresa felicitarile si urarile noastre echipei clujene oare cel al stelei unde a fost ca se gaseau cati va care so felicite(printre care si io :d) dupa golul fabulos a lui tanase din sec 28 sau ala a fost al lor scuzati ma :))))))))

tetedinamovistu
tetedinamovistu  •  18 Septembrie 2010, 16:58

a zis cineva ca te vrem la dinamo ?:))

neacaisa
neacaisa  •  18 Septembrie 2010, 16:58

ar fi trebuit sa ramana, e mult peste bonfim

l0gan
l0gan  •  18 Septembrie 2010, 16:58

liverpool II stelemeau 4 la 1 :)))) stelistii au fost la cumparaturi :))))))))) ce tare e asta :))

sied
sied  •  18 Septembrie 2010, 16:57

haha mult slowbozz

jhaffy
jhaffy  •  18 Septembrie 2010, 16:48

ii mai bun ca toti fundasi lu dinamo la un lok =)))))

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează