Alte știri din fotbal
Florin Tănase a semnat contractul! » Declarații la aeroport: „Nu știu câți fotbaliști ar fi renunțat la atâția bani”
2
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Dinamo și-a prezentat noul transfer » Contract pe trei sezoane
0
Bordușanu îi ține în joc de glezne: discuțiile pentru plecarea de la Dinamo au intrat în impas! Ce club voia să-l transfere
0
Știri din fotbal internațional
Pedeapsă! » Le-au anulat charterul cu care trebuiau să se întoarcă acasă!
0
Africa face legea la Mondial: număr impresionant de naționale calificate în șaisprezecimi » Asia, mult sub așteptări
0
Trecut de coșmar pentru eroul Austriei la Mondial » A suferit aceeași gravă accidentare de trei ori
0
Lautaro, primul gol la o Cupă Mondială: „Asta e tot ce contează”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Niciodata inseamna pe prima de instalare mai mica de 300k. Nu mai exista jucatori care sa moara pe teren pentru culori, cum erau toti prin 98, mi-e dor. Strainii nu au cum sa simta chestiile astea...si din pacate nu`s putini la noi.
hai dinano respect
pai asta e nivelul lui de inteligenta...daca omu a venit de la oi...trebuie inteles si el!atat il duce bibilica!dar nu inteleg cu ce ii afecteaza pe jucatori...sunt sensibili rau!...eu zic ca e bine de voi ca baga cineva bani la steaua...si din punctul asta de vedere...da sunt invidios pt ca la dinamo sunt numai lingai,profitori,hoti,nenorociti s.a. si lista cu "calitati" ale conducatorilor dinamovisti poate continua!pe cand la steaua e unu...prost cum e..dar e...si baga bani..asta e
Nu ma incalzeste doar ca unele comentarii nu isi au rostul...nu zic ca tu dar multi va laudati ca sunteti peste Steaua si ca ne bateti in campionat...e adevarat,dar multi o zic si din invidie ca Dinamo nu e acolo si Steaua da..nu am zis nimic ca noi nu avem ce cauta acolo pentru ca Romania chiar nu are ce cauta acolo.Si becali degeaba baga bani in jucatori daca dupa un meci mai prost ii face praf la televizor...
acu daca pe tine te incalzeste cu ceva ca iei bataie de la echipe cunoscute...treaba ta...pe mine unu nu ma intereseaza...tot bataie e ;)
pai da nu face nimeni nimic...nici cu echipe mari nici cu echipe mici...de ce ?pt ca asta e nivelul fotbalului romanesc...datorita unora ca borcea,badea,copos...de becali nu zic nimic pt ca sincer ala char baga bani in steaua...si a facut transferuri...nu ca cei de la dinamo...dar oricum...nivelul e sub-mediocru...asta sa va intre bine in cap...
ciiiiine suntem? miauuuu miauuuu miauuu. Pt astia care ne fac oieri datorita ciobanasului sef sa le adugem aminte ca ciobanasul e nasul lui borcica, cam asa se intampla si cu echipele care le patroneaza.. HIHAHAHA
RESPECT PAWEL GOLANSKI !
si apropo de golanski...nu cred ca s-a pus vreodata problema sa vina el la dinamo...omu a si zis ca n-a fost nicio oferta...si oricum e slab...n-avea loc nici la steaua...si chiar nici la dinamo...desi dinamo are o aparare varza...sincer e cam de nivelul celor de acum...adica slab
Voi ne reprosati ca ne luam bataie.Da ne luam pentru ca jucam cu echipa destul de cunoscute...Voi jucati cu echipe mici si tot nu faceti nimic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.