Alte știri din fotbal
Retrogradat cu Hermannstadt, Tiberiu Căpușă rămâne în Superligă: prezentat oficial
1
Rapid poate pierde cel mai bun jucător! Destinație-surpriză în mercato pentru Alex Dobre: „Sunt discuții”
8
Din Premier League în Superliga! A semnat contractul pe doi ani și a fost prezentat
1
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Știri din fotbal internațional
Anticipează o semifinală-șoc la Campionatul Mondial: „Dacă vă spun...”
0
Cum ar fi fost? Klopp a povestit cum Mbappe a fost la un pas să semneze cu Liverpool
0
Lamine Yamal anunță show cu Belgia: „Accept criticile, dar acum a venit momentul meu să închid toate gurile!”
0
Erling Haaland, postare la penalty-ul lui Mbappe: „Mult prea mult”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
1
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Profilul votanților AUR, analizat în detaliu de sociologii Mircea Comșa și ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Cimitirul cu necunoscuți din Dumbrava. Viorel Pașca: „Toată lumea, ...
Libertatea
Ce Universitatea este echipa asta ??? Olguta FC plus si ăștia cu fostele glorii fac ce face au si ei prin toate mijloacele sa fure munca altora.Tineti minte gloriile fostei U Craiova cum a furat cupa in meciul cu Brăila??? Va aduc eu aminte in min 2 la doborît pe Minciu in careu si au bătut cu 2-0 asa ca Dumnezeu iau lasat fara Sandoi. De atunci Sandoi nu a mai jucat.Hoti asta va numiti!!!
Deja inteligenta a dat pe afara.
Om cu bani mai nou, un parvenit, probabil la anul viitor își face și dantura când va realiza ca a ajuns de rasul țării
***, In fata catedralei ortodoxe de la Cluj este statuia lui Avram Iancu, iar in fata catedralei catolice este statuia lui Matei Corvin. Cat despre Mihai Viteazul al tau, n-ar fi ajuns sa calce in Transilvania fara ajutorul secuilor (adica a *** asa cum le spui tu). Mai pune mana pe carte si invata ca te-o lasat Vulvutza si PSD-ul prost de tot.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De Iancu de Hunedoara si Matei Corvin ai auzit ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Las-0 mai incet cu umflatu pieptului cumetre.M. Viteazul s-a nascut in sudul tarii dar tatal lui era grec.Asa ca...
Ați angajat băiatul care a scris ultimul sezon din GoT?
Ia o ceapa..
Perfect punctat. Numai clanuri, sabii si manele pe acolo.
ce dantura are rotaru asta parca e fabbrini. yuck !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.