Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, prima apariție în Giulești, după ce s-a înțeles cu Rapid
0
Start în Rapid - Universitatea Craiova » Oltenii jubilează în Giulești
2
MM Stoica s-a dezlănțuit în direct la adresa Craiovei: „Eu am alte standarde. Pot spune orice”
0
Ionel Ganea, la prima apariție publică pe un stadion după accidentul tragic: gest superb în tribunele Giuleștiului
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
0
Cad capete după ce AC Milan a ratat Liga Campionilor: concedieri în masă, Allegri este OUT
0
Cine e noul căpitan de la Manchester City: „Este un lider fantastic”
0
Cine e Lorena, femeia căreia Arteta i-a dedicat trofeul Premier League: „Ea îmi dă energia să fac totul!”
0
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
7
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Forța care e absentă la cele mai importante negocieri din ultimul deceniu. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
In Octombrie nu s-a jucat la Ploiesti! In Martie, s-a jucat la noi acasa... si pescarul nici nu a intrat pe teren!
Am ascultat declaratie pe digi... a zis la Ploiesti! :))) E un tantalau care s-a facut de troata jena! Face pe desteptu ca el noteaza jucatorii cand merge la meciuri...si el nici nu stie la ce meci se uita :)))
vrednicule las-o mai moale nu ai cum sa-l lntreci pe sumudica,ala-i clown adevarat,daca nu reusea ln fotbal a zis ca se facea hartist,lnsa vrei sa fii subtil si te face de cafea,daca nu era ionut si interesul national sa te ajute,spune sincer pe unde era-i ?
a jucat in meciul din 11 octombrie 2015. curios este ca ajucat pe partea lui matel nu pe partea lui rat :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stie toata lumea ca strambul e un sarlatan mincinos la fel ca toti sekuristii de la Rusinea Europei . UEFA a aruncat afara din Europa clubul mincinos ca pe masea stricata .
Ba am urmarit ieri atent breaking news pe toate posturile de televiziune din Ro. Anuntau din 5 in minute ore in sir ca Gigi Becali e cercetat pentru fraudarea STATULUI ROMAN cu 50 de milioane de dolari . Ancheta a inceput de ieri . Cercetarea de curind. Noroc ca iese Memelusha.
CE PROSTI,CE PRESA,CE COMUNITATE,CE TARA. Cum sa nu fie tara asta gasca Europei cand majoritatea zici ca sunt zombies.... Cica " Rednic a atacat dur Steaua şi FRF!" ATAC DUR! TINETI-VA! DESPRE STEAUA(ADICA LA INTREBAT O FATUCA cum se intampla de obicei,ori un reporteras,nu ca ar fi adus el subiectul asta in discutie) "Dar nu mă interesează de transferurile lor. Noi aducem jucători, nu nume. Dinamo transferă jucători utili, care să ajute echipa." ATAC DUR! INCREDIBIL! SOC! ATAT DUR!!! Presa ***,comunitate si mai ***!!! 'Redcatorii" ar fi in stare sa trimita fatucile si reportersaii sa faca interviu cu Papa Francisc doar ca sa il intrebe de transferurile Stelei:))))))))) Nu conteaza subiectul. Ca e ala de la Tg Mures,Dinamo,Pandurii,Voluntari sau din Liga a 4 a ,pana nu se pune si o intrebare legata de Steaua nu se poate:))))))))))) APOI TITREAZA 'ATAC DUR!' LA O BANALITATE GEN "nu mă interesează de transferurile lor." =))))))))))))))))))))))))))) Ma intreb,cati oameni sanatosi si logici mai sunt pe forumul asta=)))))))))))))) ATAC DUR! SOC! INCREDIBIL! DA CLICK AICI CA SA ITI CADA FATA! Tolo,cum era aia cu deontologia si cu profesionalismul in presa? Mda,poate ca va pasa de sport,poate chiar prea mult. Pardon,de cancan.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
s-a referit la meciul de la ei,când am bătut 3-o..cel puțin așa cred.
ce 3 luati mah???...ati luat 3 *** de la bulgari...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.