Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostul de ion pilnie stie doar copy-paste :))))
Botizane, îi știi tu contractul? Și cum e situația? Cam aceeași când ai intrat la început pe forum, un tânăr cu un avatar într-un trening alb prins în celestul momentanului fotografic. Parcă erai din arhiva miliției, și uite ce migrant mare ești acum, ești inginer cu servici în Englitera. :)) Așa o fi și ptr. el.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Episod rusinos pentru una dintre echipele care se vor bate la titlu în acest sezon în Liga 1. Dinamo Bucuresti, echipa care se afla într-un stagiu de pregatire în Cipru, a folosit în meciul amical contra lui Aris Limassol (1-1) tricourile intrate în club acum opt ani, pentru sezonul 2008/2009. Meciul contra echipei antrenate de Eugen Neagoe a fost început cu echipamente de culoare alb-negru peste care fotbalistii au îmbracat maieuri pentru a nu se confunda cu tricourile adversarilor. Totusi, în repriza a doua a meciului dinamovistii au iesit de la vestiar cu echipamentele în culorile traditionale, alb-rosu, însa modelul de acum opt ani. Explicatia furnizata de cei din staff-ul bucurestenilor este naucitoare. Tricourile respective au fost luate în cantonament pentru a fi folosite când e cazul, totul spre a proteja echipamentele noi pentru care Dinamo plateste peste 15.000 de euro pe an celor de la Nike. Astfel, Hanca, Anton si Palic au îmbracat tricourile primite de la Nike în perioada în care Dinamo juca turul cu Slovan Liberec în Europa League. Nefolosite atunci, acestea au fost modificate doar prin imprimarea pe spate a unui sponsor din domeniul auto, precum si printr-un update al logo-ului Orange din zona pieptului.
Replica lui Neagoe (de la Limassol) catre Rednic in amicalul cu Limassol: "Mircea, toata viata ati furat si mai ave?i tupeul sa vorbiti? Ati avut un singur sut pe poarta, ce te vaiti atît?".
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Curios... dacă era bun îl lua vreo echipă bunicică de pe acolo gen Molde sau Rosenborg nu ? ... Nu știe nici limba , mult diferită față de limba din peninsula .. Iar salariul ... În Norvegia venitul minim = salariul la Dinamo ... Vecinul lui pescar din Feroe ia mai mult decât el la Dinamo ... Bonus nu poate nici juca în cupele europene
Trage antrenorul lui Dinamo concluzii după ultimul cantonament: Că FRF e condusă de extraterești? Știm asta. :)) Că Dinamo l-a legitimat pe feroez? Știm asta. Că nu-l interesează transferurile ( de efect ) ale fecesebeului? Știm asta. Hai cu exclusivitățile, domnilor! :))
Cand s-a jucat meciul ala de care zice Rednic? In Martie 2015, la Ploiesti, cand a batut Romania cu 1-0 prin golul lui Keseru?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.