Alte știri din fotbal
Din Liga 2 la un sezon în care a luat tot: el este surpriza lui Gică Hagi pentru echipa națională
0
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
3
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Voi comentati aici, in contradictie cu deziciile instanțelor judecatoresti, pe subiecte si competente juridice in calitate de ce, de „gogu”? Printre multele lucruri bune, internetul asta a creat si posibilitatea ca orice „gogu” sa-si expuna elucubratiile despre absolut orice, cu enfaza atotstiutorului!
Mergeti la FRF. În pas de defilare. Acolo e Burleanu. Ala de l ați luat la $&
Palmaresul din perioada 1998-2003 nu e în aer, e al AFC Steaua, care e considerată o entitate separată de CSA Steaua și FCSB.
ACTIUNE IN CONSTATARE....NU IN REALIZARE!!!! Pamantul catre catalynn si ICCJ!! Justitia s-a pronuntat pe drept comercial! Palmaresul nu are nicio legatura cu marca, dar incompetentii au invocat "puterea lucrului judecat" si au impartit palmaresul in doua felii...apoi in trei! Au fost cedate: locul in liga 1, lotul de jucatori, coeficientul UEFA, drepturi de televizare....dar nu a fost "vandut" palmaresul! "Ce este palmaresul?? Palmareeeeesul tineeeee de...marca"...cum spunea un clasic in viata si cum cred "clatitaresele". Declinarea competentei...asta era solutia! Asa se lungeste zeama pentru o decizie care nu are caracter executoriu! Palmaresul este la noi, fapt confirmat de UEFA! Clar?:))
Ciobanul national a si inceput cu declaratiile victorioase, dar va avea, din nou, o mare deziluzie !! Poate asa, ICCJ ii va inchide odata pentru totdeuna gura in legatura cu acest subiect !!
Citatul din ne-a jjijji “Opere Alese” e de azi, proaspăt ca pâinea calda! Cum ai vrea sa se piardă o asemenea bijuterie filozofica cu iz juridic!? Iorga era mic copil! :-)))
Rămâne cum stabilește Justiția! Aia care zici tu ca nu are competenta! Vreau sa îl văd pe Burleanu ca le spune ***, pt ca el e un jmeker adevărat iar ICCJ, CAB și TB sunt … incompetenți! :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bah, instantele civile nu au nicio treaba cu palmaresul! Habar nu au ce inseamna palmares, exact cum nu stie nici idolul vostru! Ce sa faci cu o actiune in constatare, fara caracter executoriu? UEFA nu va lua in veci in seama asemenea aberatii! Ti-am scris si mai jos! Numai citind motivarea si te umfla rasu'-plansu'! Hai ca ne-am lungit destul! Ramane cum am stabilit: sunteti mkorti! Pa!:))
Înseamnă că ăia care mi-au dat-o, generalii, au făcut fraudă. Eu am fost chemat, am dat bani. Eu am zis că dau bani, dar eu vreau să fiu patron. Și am actele semnate în consiliul de administrație, adunare generală, cu generalii Armatei Române. Au aprobat 33% Păunescu, 33% Pițurcă, 33% Becali. Pițurcă a fost cinstit și a zis că nu are să dea bani. Și Păunescu la fel. Până la urmă, am rămas cu 51% eu și asociația cu 49% și asociația le-a scos la licitație și le-am cumpărat (n.r. acțiunile) eu că nu a venit nimeni la licitație”, a spus Gigi Becali, la Digi Sport.
Am cedat echipa, locul in liga 1, coeficient UEFA, drepturi de televizare...dar nu "a vandut si palmaresul" ! Bah, sa nu te mai vad pe aici!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.