Comentarii (39)
shab
shab  •  04 Octombrie 2012, 13:43
Postat de 1745flo pe 04 Octombrie 2012, 13:33

sau cu Chiajna, Petrolul, U Cluj, Pandurii? e pierdere de timp sa tot joci cu sateliti!

Sau Dinamo, Rapid, Vaslui etc.. Ce sa-i faci, trebuie sa fie pastrate aparentele, intelegi?

1745flo
1745flo  •  04 Octombrie 2012, 13:33
Postat de sibianul20 pe 04 Octombrie 2012, 12:30

atunci de ce se mai disputa in liga 1 meciurile steaua- viitorul si invers?

sau cu Chiajna, Petrolul, U Cluj, Pandurii? e pierdere de timp sa tot joci cu sateliti!

badbandyt
badbandyt  •  04 Octombrie 2012, 12:52
Postat de craioveanu91 pe 04 Octombrie 2012, 12:49

moldovene tu esti fiu tu esti fiu de curvaaaa pupu-ne pupu-ne pupu-ne in pulaaaaa :))

sunt din brasov , oras care nu este in moldova daca ai trecut pe la scoala.. , dar se pare canu.. din limbaj.. nu stiu de ce te agiti asa , cand craiova nici nu are echipa de fotbal..

craioveanu91
craioveanu91  •  04 Octombrie 2012, 12:49

moldovene tu esti fiu tu esti fiu de curvaaaa pupu-ne pupu-ne pupu-ne in pulaaaaa :))

badbandyt
badbandyt  •  04 Octombrie 2012, 12:47
Postat de dinamovistfaravoie pe 04 Octombrie 2012, 12:31

pai am vazut ca susti stelutza....toti rromi(infara de cei din giulesti) sustin steaua...Deci este o mare sansa ca si tu sa fii rrom.Plus ca nu accepti adevarul...Cum poti sa ascunzi faptul ca U Cluj,Chiajna si Viitorul sunt satelitii stelei?Cand negi evidenta..

mai erau si alti sateliti de ai nostrii , gen gloria buzau ( care ne-a luat un titlu ), si unirea urziceni.. care ne-au ars si aia cand aveau echipa numai cu imprumutati de la steaua ....acum marele satelit al lui steaua este u cluj ,care pierde cu toate echipele, doar cu steaua nu are voie sa piarda.. la cum au jucat , asacuza rapidul caeste satelitul stelei.. treziti-va la realitate si uitati-va diseara la meci.. sa vedeti atmosfera si spectacol..

dinamovistfaravoie
dinamovistfaravoie  •  04 Octombrie 2012, 12:40
Postat de qpax pe 04 Octombrie 2012, 12:38

Kevin Spacey e unul din cei mai buni actori din toate timpurile ...:))

singurul lucru care enerveaza la filmul ala este ca te lasa sa-ti pui mii de intrebari dupa ce se termina.Finalul e total ambiguu

qpax
qpax  •  04 Octombrie 2012, 12:38

Kevin Spacey e unul din cei mai buni actori din toate timpurile ...:))

asc21
asc21  •  04 Octombrie 2012, 12:34
Postat de dinamovistfaravoie pe 04 Octombrie 2012, 12:31

pai am vazut ca susti stelutza....toti rromi(infara de cei din giulesti) sustin steaua...Deci este o mare sansa ca si tu sa fii rrom.Plus ca nu accepti adevarul...Cum poti sa ascunzi faptul ca U Cluj,Chiajna si Viitorul sunt satelitii stelei?Cand negi evidenta..

Probabil esti senil, esti cunoscatorul adevarului suprem ? Invata sa te comporti civilizat. Nu e problema ta al carei echipa sunt suporter. Tigani sunt cei ce injura aiurea, asa ca tine.

dinamovistfaravoie
dinamovistfaravoie  •  04 Octombrie 2012, 12:32
Postat de qpax pe 04 Octombrie 2012, 12:28

K-Pax, e filmul ...:))

macar l-ai vazut?

qpax
qpax  •  04 Octombrie 2012, 12:32
Postat de sibianul20 pe 04 Octombrie 2012, 12:30

atunci de ce se mai disputa in liga 1 meciurile steaua- viitorul si invers?

De aia! Te oftici? ...:))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează