Comentarii (39)
edy4fun
edy4fun  •  04 Octombrie 2012, 12:19

Asta ca e cioban GiGi nu intra in discutie dar e vorba de steaua totusi din europa nu lipseste si asta vrea orice jucator asa in campionat poate sa joace si la viitorul despre asta e vorba mai mult GiGi despre el ce sa vorbim un speculant ca mai toti "afaceristi de succes " ai romaniei .Sper sa creasca acesti jucatori inca 2 -3 ani fara sa fie huiduiti si umiliti de JiJi la steaua

asc21
asc21  •  04 Octombrie 2012, 12:19
Postat de crystyanbet pe 04 Octombrie 2012, 12:17

viitorul si chiajna=steaua 2 si 3,pana de curand u cluj reprezenta steaua 4 dar oricum punctele le-a luat

rapid = steaua 5, dinamo = steaua 6

crystyanbet
crystyanbet  •  04 Octombrie 2012, 12:17

viitorul si chiajna=steaua 2 si 3,pana de curand u cluj reprezenta steaua 4 dar oricum punctele le-a luat

daniaania
daniaania  •  04 Octombrie 2012, 12:16

cam jenant..si sincer nu prea cred..la cat il 'agreaza" Hagii pe oier..oricum, nu cred..!!

bluearth
bluearth  •  04 Octombrie 2012, 12:15

deci hagi pregateste carlani pentru magica turma....

steaua.2
steaua.2  •  04 Octombrie 2012, 12:10
Postat de superstar20 pe 04 Octombrie 2012, 12:05

Parteneriatul cu Hagi este o foarte buna miscare. Hagi creste foarte bine jucatorii si cu siguranta, echpa sa va da foarte multi jucatori de calitate fotbalului romanesc. Din pacate pentru Hagi, vor incepe atacurile la adresa sa si ale echipei sale pentru a se lovi in Steaua.

Este fraier Gica, după ce și-a bătut joc de el în ultimul hal ca mai sta de vorba cu Ciobanul ! Hagi asta o sa te mai faulteze iar ca nu are onoare și nu respecta cuvântul dat !

asc21
asc21  •  04 Octombrie 2012, 12:07

Hagi ii creeaza, ciobanul ii distruge :)) Nu este o miscare tocmai buna din partea "Regelui".

dinamovistfaravoie
dinamovistfaravoie  •  04 Octombrie 2012, 12:07

Eu am spus de mult cu Viitorul o sa fie steaua2!

superstar20
superstar20  •  04 Octombrie 2012, 12:05

Parteneriatul cu Hagi este o foarte buna miscare. Hagi creste foarte bine jucatorii si cu siguranta, echpa sa va da foarte multi jucatori de calitate fotbalului romanesc. Din pacate pentru Hagi, vor incepe atacurile la adresa sa si ale echipei sale pentru a se lovi in Steaua.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează