Comentarii (39)
shab
shab  •  04 Octombrie 2012, 21:27
Postat de 1745flo pe 04 Octombrie 2012, 15:03

vezi ca spui numai aberatii!

Ce vorbesti? Pai a scris in toate fituicile, pardon, ziarele de pe la noi. Marius Niculae, Balgradean, Grigore, Pulhac, toti aveau tricoul Stelei pe sub echipament. Anul asta o sa fie si mai si, pregatiti-va! Mwahahahaha

dinamir
dinamir  •  04 Octombrie 2012, 21:05

De ce sa creasca Steaua juniori cand cumpara Gigi de la nasu Hagi?

steaua1986forever
steaua1986forever  •  04 Octombrie 2012, 18:15
Postat de gun_of_brixton pe 04 Octombrie 2012, 14:40

Cum sa mai sustii echipa locala in Liga I cand ea se pune capra-n fatza Stelei ?Magarie ordinara

Te referi la cfr-bistrita? sau la cfr-medias? sau la cfr-tg.mures? Ca astea sunt blaturile deja cunoscute...alea da magarii.

1745flo
1745flo  •  04 Octombrie 2012, 15:03
Postat de shab pe 04 Octombrie 2012, 14:12

A fost pe fata. Mai ceva ca dubla in care am sters pe jos cu Dinamo sezonul trecut. Blaturi clare, da' stai sa vezi ce urmeaza anul asta. Avem nevoie si de puncte si de golaveraj, plus ca Gigi vrea sa se impace cu suporterii. Deci o sa-i batem pe catei cu vreo 7-0, daca nu chiar mai mult.

vezi ca spui numai aberatii!

gun_of_brixton
gun_of_brixton  •  04 Octombrie 2012, 14:40

Cum sa mai sustii echipa locala in Liga I cand ea se pune capra-n fatza Stelei ?Magarie ordinara

shab
shab  •  04 Octombrie 2012, 14:12
Postat de 1745flo pe 04 Octombrie 2012, 14:00

:)))))mi s-a parut mie ceva dubios la meciul ala...

A fost pe fata. Mai ceva ca dubla in care am sters pe jos cu Dinamo sezonul trecut. Blaturi clare, da' stai sa vezi ce urmeaza anul asta. Avem nevoie si de puncte si de golaveraj, plus ca Gigi vrea sa se impace cu suporterii. Deci o sa-i batem pe catei cu vreo 7-0, daca nu chiar mai mult.

1745flo
1745flo  •  04 Octombrie 2012, 14:00
Postat de shab pe 04 Octombrie 2012, 13:55

A fost doar de fatada. Nu mai stii ce blat am trantit anul trecut cand le-am dat 3-0? Au vuit toate ziarele.

:)))))mi s-a parut mie ceva dubios la meciul ala...

shab
shab  •  04 Octombrie 2012, 13:55
Postat de 1745flo pe 04 Octombrie 2012, 13:47

Care Vaslui? aia care v-au dat 3 in juma de ora si v-au batut de 2 ori anu asta?

A fost doar de fatada. Nu mai stii ce blat am trantit anul trecut cand le-am dat 3-0? Au vuit toate ziarele.

lolica123
lolica123  •  04 Octombrie 2012, 13:47

O fi gigi cioban, dar stie sa faca afaceri, parerea mea :) Partea lui proasta e ca are gura mare si se da de gol... ce face el, fac multi altii atat in fotbal, in sport in general, dar si in alte domenii.. doar ca ei fac pe burta... asta e prost si se da de gol :))) Nu uitati ca traiti in Romania unde nimic nu e ceea ce pare :)

1745flo
1745flo  •  04 Octombrie 2012, 13:47
Postat de shab pe 04 Octombrie 2012, 13:43

Sau Dinamo, Rapid, Vaslui etc.. Ce sa-i faci, trebuie sa fie pastrate aparentele, intelegi?

Care Vaslui? aia care v-au dat 3 in juma de ora si v-au batut de 2 ori anu asta?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează