Comentarii (39)
dinamovistfaravoie
dinamovistfaravoie  •  04 Octombrie 2012, 12:31
Postat de asc21 pe 04 Octombrie 2012, 12:29

Eu sunt rrom ? Cine-i ala ce injura de mame ? Acum te ascunzi ca fetita.

pai am vazut ca susti stelutza....toti rromi(infara de cei din giulesti) sustin steaua...Deci este o mare sansa ca si tu sa fii rrom.Plus ca nu accepti adevarul...Cum poti sa ascunzi faptul ca U Cluj,Chiajna si Viitorul sunt satelitii stelei?Cand negi evidenta..

sibianul20
sibianul20  •  04 Octombrie 2012, 12:30

atunci de ce se mai disputa in liga 1 meciurile steaua- viitorul si invers?

asc21
asc21  •  04 Octombrie 2012, 12:29
Postat de dinamovistfaravoie pe 04 Octombrie 2012, 12:25

haha prietene postac...D'astia ca tine periculosi am cunoscut multi.Cel mai probabil esti rrom.

Eu sunt rrom ? Cine-i ala ce injura de mame ? Acum te ascunzi ca fetita.

qpax
qpax  •  04 Octombrie 2012, 12:28
Postat de dinamovistfaravoie pe 04 Octombrie 2012, 12:26

nota*

K-Pax, e filmul ...:))

edy4fun
edy4fun  •  04 Octombrie 2012, 12:26
Postat de bluearth pe 04 Octombrie 2012, 12:15

deci hagi pregateste carlani pentru magica turma....

Ma tu fara sa jignesti nu poti? Si nu inteleg cu ce te deranjeaza pe tine oricum voi astia cfr ca mai degraba ar fi "CFP"(Caile Ferate Portugheze) oricum nu cresteti tineri si nici nu cumparati din tara si nu le mai zi tu carlani

dinamovistfaravoie
dinamovistfaravoie  •  04 Octombrie 2012, 12:26
Postat de dinamovistfaravoie pe 04 Octombrie 2012, 12:26

nora 10 pentru filmul q-pax

nota*

dinamovistfaravoie
dinamovistfaravoie  •  04 Octombrie 2012, 12:26
Postat de qpax pe 04 Octombrie 2012, 12:25

Steaua is cool or what? ...:))

nora 10 pentru filmul q-pax

qpax
qpax  •  04 Octombrie 2012, 12:25

Steaua is cool or what? ...:))

shab
shab  •  04 Octombrie 2012, 12:25
Postat de dinamovistfaravoie pe 04 Octombrie 2012, 12:07

Eu am spus de mult cu Viitorul o sa fie steaua2!

Cum sa fie Viitorul Steaua 2? Dinamo e Steaua 2. Mai urmeaza Rapid, Petrolul, Vaslui, Pandurii, Otelul etc etc etc. Viitorul e cam Steaua 25-26.

dinamovistfaravoie
dinamovistfaravoie  •  04 Octombrie 2012, 12:25

haha prietene postac...D'astia ca tine periculosi am cunoscut multi.Cel mai probabil esti rrom.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează