Alte știri din fotbal
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
6
FIFA a dat regula pentru Superliga » Ce fotbaliști vor primi procente din transfer + Clauzele, obligatorii
0
Alertă la FRF, după dezvăluirile Gazetei! Sesizare de urgență în scandalul momentului » Președintele riscă doi ani de suspendare!
2
Două achiziții tari la Sepsi! Dioszegi nu mai vrea să retrogradeze
3
Știri din fotbal internațional
Topul salariilor selecționerilor de la Mondial » E plătit de 4 ori mai bine decât campionul mondial!
0
Noi mărturii ale lui Chivu despre primul eșec dureros la Inter: „ZERO! Pentru mine, lucrul cel mai important e...”
0
Înainte de Mondial, Thierry Henry a primit o stradă cu numele său în New York + Pe cine vede favorită la câștigarea turneului
0
Gafă la fotografia lotului! » Haaland: „M-au confundat, or fi uitat de mine”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Un primar din Banat încearcă de șase ani să facă un „complex de agrement” ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
SINGURUL CARE STRICA APARAREA LA DINAMO E MOTI.ARE AERE DE MARE SEF DE TRIB,CREDE CA EL REZOLVA TOT,DAR MAJORITATEA MECIURILOR AU FOST PIERDUTE DE DINAMO DIN GRESLILE DIRECTE ALE LUI MOTI.AR TREBUI ADUS IN LOCUL LUI UN FUNDAS DE LA ECHIPA A DOUA,IAR MOTI PUS SA JOACE LA ECHIPA A DOUA,SA SE TREZEASCA.
dute ando nu mai avem nevoie de tine dute dupa bani
mutule ando n-a mai fost ma ,pt ce sa vina ando sa-l bage IAR PE MOTI TITULAR ,rubio varf ,ma n-ai vazut ca n-are FLER ,NU STIE SA FACA SCHIMBARI , MA N-AI VAZUT CA ANDONE A PIERDUT TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT CE SE PUTEA PIERDE ,mai slab de atat nu se putea DE CE-L BAGA MEREU PE MOTI avea si el parte la PRIMA de joc sau spune tu ca poate stii ,a gafat un meci doua DAR ASTA MEREU A GAFAT SI MEREU A FOST BAGAT IN TEREN DE CE MA ,DE CE
Eu zic ca Andone ar trebui internat de urgenta la un spital de boli pishice. Omul asta chiar a rupt contactul cu realitatea. Auzi la el: "daca aveam aparare de primele patru locuri"!? Si cine l-a impiedicat? Nu propria lui neputinta?! Cica ii trebuie doua transferuri si ia titlul!!? Doamne, iarta-l ca e dus!
un suporter dinamovist intreabaȘcat timp are sa ne mai chinuie conducerea dinamovista cu jucatori plafonati,terminati si fara valoare gen.margaritescu,patrascu,moti,chiacu,danciulescu, cat munteanu...!!!la dinamo nu exista valoare!!!lotul este alcatuit tot din acei jucatori cu care de trei ani incoace nu am castigat ceva!!!pana cand aceasta situatie?daca si acum oameni de baza sunt considerati cei de sus atunci vai si amar va fi de aceasta echipa!vor veni doar cumetrii lui borcea la stadion!!!nu vom veni sa sustinem o echipa de rebuturi!!!!degeaba se schimba mereui antrenorul, nu poti face din rahat bici!plus ca andone este limitat profesional si fricos in a promova tineri!!!!!!!
Parvulescu, Pantilimon, Bourceanu, sa nu plece Barboianu si Gaman si asta e ! Si date afara maimutele diabate si kone ca fac figuri ! FORZA DINAMO
sa nu mai vina andone!
Prietene , acum 20 de ani probabil tu erai lichid la taticutul tau pe teava si din aceste motive nu prea stii ce se intampla prin fotbal. Pentru neuronul tau obosit afla ca Dinamo a luat ultimul titlu in 2007 . Si daca nu e prea multa informatie pentru tine , steaua a luat ultimul titlu in 2006.
Cu 2 fundasi , 4 centrali , 9 tusieri , 5 observatori , 2 comisii si multa spaga . Dar asa ceva stie si Andone ca nu se poate pe praful asta de la dinamo .
...daca tot e vremea jocurilor de vacanta, sa o facem putin: Balgradean - Barboianu, Gaman, Grigore, Pulhac - Torje, Kone, Bakaj, Alexe - Ganea, Tucudean. Rezerve: Naumovski, Moti, Crisan, Diabate, Musat, Munteanu, Stanescu, Danciulescu, Paun! Nu e chiar atat de rau, chiar si un antrenor ca Andone putandu-si salva cariera cu un asemenea lot! Totul este sa ai curaj si sa contezi pe tineri, sa iti faci tu echipa, nu sa fii consiliat si sa faci jocurile altora! Probabil, Ciobotariu ar avea curaj sa apeleze la tineri si cu siguranta nu va juca trei meciuri consecutiv cu steaua cu o frica teribila de a iesi la joc! In plus, tineretea unora din jucatori le permite sa faca pressing...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.