Alte știri din fotbal
Daniel Pancu se înclină în fața unui fotbalist din Superligă: „Legendă!”
0
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Senegal sfidează CAF! Trofeul, scos pe teren deși titlul a fost acordat Marocului
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Tornadele care au lovit România. Primele consemnări despre aceste fenomene ...
Libertatea
Deci jucatorii sint neplatiti de 3 luni dar ametitul asta de presedinte il acuza pe Chirila ?
Domnule presedinte, mai terminati cu echipele astea de comune, Clinceni, Voluntari (cica este oras, fosta Padure a Vlasiei. S-a dus padurea au mai ramas niste cioate). Nu rezista, fara stadion, fara sponsori, fara infrastructura. Trebuie desfiintate. Sunt orase mari ale tarii care nu au echipe in Liga I. Ce vrei sa faca Chirila cu jucatori neplatiti si cu memorii depuse. Este antrenor bun dar nu are ce sa faca. Are scoala lui Lucescu. A plecat vedeta de Poenaru care nu a facut nimic de cand a inceput campionatul ( sa vezi ce mare branza face si cu Gazul)si vrei sa-l dai afara pe Chirila. Nu iti mai vine nimeni in conditiile astea. Nici antrenor nici jucatori. Va duceti de rapa. Potoliti-va.
Daca e dat afara va ajunge liber de contract și varianta valida pentru burleni
Chirila nu era ala care ne explica tactici de la City si Barcelona pe la Tv? Acelasi domn, chrila, s-a autopropus la FCSb si zicea ca daca l-ar pune Gigi antrenor, el ar paria 500.000 euro ca ia titlul cu FCSbul, si dinalea??? si de Clinceni a zis ca ii trebuie maxim 5 etape ca sa puna echipa la punct si ca va juca posesie si va lega victorii la rand!!! unde-s FAPTELE dle Chirila? tacticile si posesia ca la Barcelona??? ...vorba aia.... GURA NU-L DOARE!!!!
acum treizeci de ani baiatul asta era antrenor la copiii lui dinamo. un fripturist si jumatate.
Aoleooooooooooooooooo!!! Cel mai mare antrenor al Romaniei dat afara de la ultima clasata??? De neimaginat! Inca un club care nu-i apreciaza meritele, cunostintele, performantele... Unde va ajunge fotbalul romanesc cu astfel de conducatori de club care nu apreciaza deloc contraperfomanta!?! :), :), :)
E caricatural el, dar are cifre asemănătoare lui Rednic la Dinamo, sau Poenaru la Clinceni anul asta. Ce naiba poate sa le facă un antrenor, la ce probleme sunt.
Probabil e tot mana lui Il Luce!!!
Se intoarce la Monaco?
Dle. Stoica , NU uita , nu orice musca face miere !!! La chirila numai gura e de el !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.