Alte știri din fotbal
România U17, victorie uriașă în fața Portugaliei » La un pas de calificarea la Campionatul European
0
Mulțumim, Mirel Rădoi! » Conturile clubului au „explodat”: sumă uriașă venită de la UEFA pentru parcursul european
0
Ultimele detalii despre starea medicală a „câinilor” » Ce se întâmplă cu Pușcaș și cu Karamoko
0
Ion Țiriac, acid după eșecul României cu Turcia: „Vă spun o treabă foarte simplă”
0
Știri din fotbal internațional
Se anunță o lovitură fără precedent în Premier League » Scenariul care poate dinamita calculele pentru titlu!
0
Chivu pierde un jucător important la vară » Simone Inzaghi negociază deja cu fotbalistul lui Inter
0
Probleme pentru Arsenal » Încă un jucător indisponibil pentru Arteta
0
De ce a fost Steaua Roșie amendată de UEFA » Sârbii dezvăluie adevăratul motiv
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
de Marica n-ai fi auzit nicicodata daca selectiile la nationalele mici si la "academii" s-ar fi facut pe valoare si nu pe banii parintilor.............am un vecin care a jucat cu Marica si spune ca era de departe cel mai slab din lot dar tot de departe avea parintele cu cele mai multe "sacose" in portbagajele antrenorilor.......si daca asta,chiar si asa,a ajuns unde a ajuns,ca a fost si el fotbalist,pe langa astia de azi,chiar unul bun,inchipuiti-va unde ar fi ajuns sumedenie de copii talentati dar cu parinti fara bani sa-i tina la academii
Nea Piți știa că tot ce se ascunde în spatele unui prosopel, trebuie mai întâi încălzit și abia apoi introdus.
Oare de ce nu preia Ciprian Marica echipa, și să o facă precum soarele de pe cer?
Marica a fost un nume in fotbal, ca jucator. Poate ca nu a jucat chiar la Real sau Barcelona, dar totusi a fost un jucator respectabil. Cat despre ironiile legate de aventurile lui Marica, parca fosta sotie a lui Negoita povestea cum acesta a incercat sa se razbune pe el dupa divort si cum nici macar de dragul copiilor el nu a pastrat legatura cu fosta sotie. Cam acesta este individul, groparul lui Dinamo.
Marica a reprezentat, totuși, ceva-n fotbalul românesc, tu, Negoiță, prin ce te-ai făcut remarcat, *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prosopel?!? Da' de unde! Era ditamai prosopul!!
«Prosopel» ii ramane supra-numele
Voiam să scriu că ambii au dreptate, dar văd că @gigelos mi-a luat-o înainte.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prosopel si-a luat in ultimul timp un avant prea mare !! Ramane cel mai norocos fotbalist roman, in sensul ca a jucat la niste echipe cu nume, a castigat bani buni, dar nicaieri nu a impresionat !! Nu degeaba Piturca il incalzea pe marginea terenului la Europene si nu-l introducea in echipa !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.