Alte știri din fotbal
Incredibil! Câți suporteri sunt așteptați la FCSB - Csikszereda
0
Farul - Universitatea Craiova » Oltenii se pot desprinde în fruntea Superligii! Echipele probabile
0
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Dan Șucu, dialog aprins în Giulești cu fostul lider al galeriei Rapidului » Varianta lui Gheorghe Răducanu: „Să fie clar!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
1
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
2
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Bv Ionut de Popa esti un circar cu noroc la echipele care le antrenezi.Du-te la Arsinel ca le ai.Lasa fotbalul pentru oameni normali la cap.
Bai Gigica , de unde ai scos "imvata" ca-n limba romana nu-i ! "m" se pune inainte de "b" sau "p". Adica ... impleticit ... sau *** ! Lasa-i pe altii sa scrie... ca te faci de rusine !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai imvatat asa repede limba romana si ai aflat ca te pacaleau cu banii ? :))
Auzi Gheorghe ești un dobitoace sa vorbești așa despre un om cu nivel mai mare decât tine,nu știu pt ce te-ai obosit dacă nu ești suporter ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti cam barzaUN la cap.
bravo ionut,a sosit si vremea ta,esti in top.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.