Alte știri din fotbal
Nicolescu a confirmat alte 3 plecări de la Dinamo și a explicat nebunia cu Alex Pop: „A fost ideea unui acționar”
0
Gigi Becali, convins să îi dea o șansă: „Așa se laudă el: «Mă duc acum la FCSB și vreau să fie anul meu, sparg, distrug»”
2
Florin Prunea spune că Dinamo trebuie să facă urgent două transferuri
0
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
19
Știri din fotbal internațional
Alexandru Mitriță, din nou decisiv în China
0
Jucătorul ultimului sezon din Serie A a dat din casă: „Chivu a folosit cuvinte dure, dar m-a ajutat să renasc”
1
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Primele imagini de la stadion: semințe de UCL
6
Cristi Chivu a cerut un fundaș central dacă pleacă Yann Bisseck la vară » Inter a mai transferat unul de-acolo!
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
2
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
„Sunt absolut sigur că Putin a aprobat ideea ca dronele rusești să poată fi ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Oare chiar mai conteaza ce zice acest personaj de can-can? Si ei au primit penalty-uri in ultimul meci cam aiurea date, de ce nu zice nimic??? Presiunea pe arbitrii se vede deja.Este un joc de culise tot stil mititica invatat.
corect de exemplu au preluat trunchiat o stire din fotbalul englez ca printre cei mai slabi atacanti in fotbalul englez au fost raducioiu si viorel moldovan acoperind cu noroi intreaga cariera a acestor fotbalisti numai sa fie pe placul ciobanului si al ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ambele echipe au primit 6 penalty-uri. Mimi stoica penibil ca de obicei. Ce sa te astepti de la un puscarias.
MM este un nimeni in fotbalul romanesc !! Comportamentul lui ironic,cinic si arogant,condamnarea la temnita pentru fraude in fotbal ar trebui sa exclude din sportul romanesc!!
Figura tipica de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numai un *** poiate rade de ce ii iese pe gura acestui puscarias ***, mm!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum de ce?Ce stie sa faca je se pe inafara de can-can si `articole` cu puscariasi?Fara astia,s-ar desfinta a doua zi.Nimeni de acolo nu-i in stare sa faca/scrie un articol strict legat de sport si mai ales impartial.Daca mai citesti si prin vestitul blog al gsp-ului,iti dai seama ca fiecare are ceva cu cineva .
@belagio, random asta e fostul valah, il recunoasti dupa expresia ''aka''; n-are nimic cu fotbalul, da cu citate de prin ziare si provoaca lumea; e platit cu 0,20 ron/postare; n-are familie, n-are prieteni, n-are bac, sta toata ziua pe net si se bucura cum enerveaza lumea; ...cam de vreo 7-8 ani... eu zic sa nu-l bagam in seama, asta il doare rau
Pentru că au fost, numai până acum, 46 de comentarii.
Am citit pana acum peste 45 de comentarii, dar nu am gasit niciunul favorabil lui MM. Ce au oamenii cu el ? Daca tot e hulit de toata lumea, de ce mai scrieti despre ce face MM ? Va plateste el, sau nu stiti sa faceti presa ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.