Comentarii (148)
alexbibirica1
alexbibirica1  •  31 Decembrie 2016, 09:30

"Dacă ne vom întâlni în aceeași ligă, va fi un adversar la fel ca ceilalți" ... chiar mi-as dori un asemenea duel... :) si sper ca pana atunci Steaua patronata de George Becali sa joace in fiecare an in grupele unei competitii europene,Champions League sau Europa League.

krncevic
krncevic  •  31 Decembrie 2016, 09:27

da' de ce in liga a-4-a??? direct in prima ca in '947...

nebraska
nebraska  •  31 Decembrie 2016, 08:41
Postat de corectu pe 31 Decembrie 2016, 07:45

Am mai spus ca Lacatus s-a bagat intr-o mare mizerie.

Incorect,participa la renasterea Stelei.

gicab
gicab  •  31 Decembrie 2016, 08:38
Postat de Gica Matei pe 31 Decembrie 2016, 06:54

Sunt stelist de o viata si nu ma reprezinta clona becalului. A furat echipa asta cu complicitatea lui satana-piturca si mormaila-paunescu. Cand a trebuit sa plateasca ceva, pentru ca Steaua l-a facut celebru, nu branza pe care o vinde de o viata, a spus ca brandul asta nu valoreaza nimic. Du-te, jiji, du-te!

Cândva spunea ca Steaua e cel mai mare brand al țării .... și evident e Brandul lui...oricum și mitica e implicat

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 08:04
Postat de ionutstv pe 31 Decembrie 2016, 06:35

Cum e omul, mușcă mâna care l-a hrănit, ca un șarpe.

S-a întâmplat ceva între timp, a servit Nea Jiji Armata? :))

corectu
corectu  •  31 Decembrie 2016, 07:45

Am mai spus ca Lacatus s-a bagat intr-o mare mizerie.

timm
timm  •  31 Decembrie 2016, 07:30
Postat de crimson.veritas pe 31 Decembrie 2016, 03:33

Totusi ... l-a interesat destul de mult sa te aduca pe tine 'mare simbol al Stelei' antrenor ... de vreo 3 ori ... desi daca era sa judece pragmatic dupa CV-ul tau de antrenor ... tu nu aveai fata nici de Liga a 3 din Spania ... asa cum ai demonstrat ...:))

confunzi problema Lacatus a antrenat 10 echipe de fotbal din Romania, nu a antrenat STEAUA inca. El este manager la STEAUA nu antrenor.

911172995609353
Gica Matei  •  31 Decembrie 2016, 06:54

Sunt stelist de o viata si nu ma reprezinta clona becalului. A furat echipa asta cu complicitatea lui satana-piturca si mormaila-paunescu. Cand a trebuit sa plateasca ceva, pentru ca Steaua l-a facut celebru, nu branza pe care o vinde de o viata, a spus ca brandul asta nu valoreaza nimic. Du-te, jiji, du-te!

ionutstv
ionutstv  •  31 Decembrie 2016, 06:35

Cum e omul, mușcă mâna care l-a hrănit, ca un șarpe.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 05:59
Postat de tzusti_reloaded pe 31 Decembrie 2016, 05:58

:))))))) DORM CA DE OBICEI..NOCHE VIEJA E ABIA PESTE 13 ORE TIMP BERECHET

19 SORRY :))))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 15
Comentează