Comentarii (148)
tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 05:09
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 04:57

Se pare că n-ai înțeles, metre, dar mă confunzi în confuzia generală, tinere!

::) METRE ..YO NU S CONFUZ.. DA DILOC.. VA AM PROFILUL .. STIU CE ITI POATE CAPUL .. NU MAI FA PE OFENSIVUL CAND NU E CAZUL..ESTI CHIELEA..CA OM..

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 05:09

Pleacă, mă Tinkerbell, de aici, că mă superi!

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 05:00

Ce, mă? Eu vreau să mă compar cu cineva? Ei vor să se compare cu mine. Inclusiv tu!

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 04:57

Se pare că n-ai înțeles, metre, dar mă confunzi în confuzia generală, tinere!

valyomanyd
valyomanyd  •  31 Decembrie 2016, 04:53
Postat de Vasile Cionoiu pe 31 Decembrie 2016, 04:21

*** *** si perversi precum Talpan Lacatusi si multi ca ei ancearca sa traiasca pe spatele lumii DARAR BUNUL DUMNEZEU AL TREILEA RAZBOI MONDIAL CAT MAI REPEDE SA OMOARE ACESTE ***

Smechere, te-ai tras buncar , te doare in basca de muritorii de rand :)))))))))

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 04:51
Postat de tzusti_reloaded pe 31 Decembrie 2016, 04:49

AHA... METRE ..PROSTIA LOR.. FERICIREA TA.. CUM ZICEA ALA DE TE TOT SPURCI..AMICAL P ACI.. AI Q 7 ..PE? . BLESS YOU :)))))))))))))))))

Mda, lămurit.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 04:49
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 04:44

Apropo, tu în ce calitate, metre?

AHA... METRE ..PROSTIA LOR.. FERICIREA TA.. CUM ZICEA ALA DE TE TOT SPURCI..AMICAL P ACI.. AI Q 7 ..PE? . BLESS YOU :)))))))))))))))))

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 04:44
Postat de tzusti_reloaded pe 31 Decembrie 2016, 04:28

VASALIE..VEZI CA VINE ANUL NOU..SI ZIUA TA..LASA .. GANDITUL..CA NU I DE..SF VASILE.. :)))))))))))))

Apropo, tu în ce calitate, metre?

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 04:43
Postat de utilizator șters pe 31 Decembrie 2016, 04:33

Trist e ca astfel de oameni nu doar ca exista dar isi si exercita dreptul Constituțional de a vota ...

:)))))))))))) AM VREO CATIVA DIN TRUPA.. CARE SUNT ACASA IN RO.... CE MA AMUZA E CA ..EI OBISNUITI CU .LUMEA ..SE PLANG CA PSD UL A LUMINAT BRAILA FRUMOS INSA..PUSTIU DE PUSTIU ..NIMENI PE STRAZI ...EI OBISNUITI CU ASTA..E DE ANUL TRECUT DA E FACUT DE UN ROMAN D AL NOSTRU https://www.youtube.com/watch?v=q593kfX6eXU&feature=share

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 04:39
Postat de utilizator șters pe 31 Decembrie 2016, 04:33

Trist e ca astfel de oameni nu doar ca exista dar isi si exercita dreptul Constituțional de a vota ...

Pot să-și dea cu părerea, amice.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 15
Comentează