Comentarii (148)
samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 03:47
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 03:38

Jiji a câștigat pe seama lui Lăcătuș!

N-a pierdut niciun sfanț! :)) Atunci Jiji conducea Steaua, acum n-o mai are, nici măcar prin acoliți( patroni, nepoți ) :)) Bă, nu mai luați viața la mișto! :))

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 03:46
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 03:38

Jiji a câștigat pe seama lui Lăcătuș!

METRE N AI SOMN? :)))))))))) ..HAI CA..SEMNE BUNE ANUL ARE..TIC TAC TIC TAC.. SA NE GASIM CU BINE P ACI..

crimson.veritas
crimson.veritas  •  31 Decembrie 2016, 03:44

Nu trebuie respectat nimic ... este decizia Guvernului actual ... daca va aloca sau nu banii respectivi! Mie nu mi se pare corect ca sa cheltuim niste bani de la buget ... ca sa modernizam niste stadioane ... pentru cateva meciuri de antrenament de la nu stiu ce turneu! Cele 3 baze bucurestene .... trebuai trecute pana acum in administratia primarilor de sector ... si sa le modernizeze acestea ... din bugetele proprii ... pentru comunitatea proprie! Deasemnea mi se pare penibil ... ca Bucurestiul sa aibe 4 stadioane modernizate ultimul ragnet ... si in toata Moldova, Dobrogea ... sa nu gasesti nici unul ... sa le luam pe rand ... Iasi, Timisoara, Constanta ... orase fara stadioane care sa poata gazdui meciuri europene in 2016 ... iar in bucuresti 4 ... ca am inteleges ca se vrea modernizarea arenei Cotroceni in loc de Stefan cel Mare ... dar cu National Arena ... care este gigantic ... sunt 4 stadioane pentru 4 antrenamente! Ca cele 2 echipe importante care mai exista in Bucuresti ... pot sa folosesca Arena Nationala fara nici o problema! ...:))

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 03:38
Postat de crimson.veritas pe 31 Decembrie 2016, 03:33

Totusi ... l-a interesat destul de mult sa te aduca pe tine 'mare simbol al Stelei' antrenor ... de vreo 3 ori ... desi daca era sa judece pragmatic dupa CV-ul tau de antrenor ... tu nu aveai fata nici de Liga a 3 din Spania ... asa cum ai demonstrat ...:))

Jiji a câștigat pe seama lui Lăcătuș!

utilizator șters
utilizator șters  •  31 Decembrie 2016, 03:36
Postat de ang3ldev1l pe 31 Decembrie 2016, 02:04

ce minciuni spune si domnul asta, ne da noua UEFA bani pentru modernizarea stadioanelor, doar noua, desi mai sunt peste 12 tari pe lista, insa dintre toate aceste tari, doar noi primim bani nemeritati de la UEFA, vai de minciunile tale.

Sincer sa fiu nu am mai urmărit subiectul de cand dadea M Sandu declarații si se lauda ca vom organiza meciuri la CE2020 si asa am reținut ca o parte vor veni si de la UEFA. Ca vin de la primarii, de la UEFA, de la MApN, MAI, MT, de la Compania Nationala de Investitii nici nu conteaza, conteaza ca angajamentele trebuiesc respectate si stadioanele reabilitate indiferent de conflictul jiji CSA, ca nu il suferiți pe Negoită si pe rapidiști sau ca vor mai avea sau nu vreo utilizare ulterioară. Nu ar fi nici prima si nici ultima data cand sunt construite facilitați sportive costisitoare pt un singur eveniment, noi suntem niste pigmei pe langa risipa făcuta de brazilieni, chinezi sau ruși care sincer vorbind nu sunt nici ei in poziția de a arunca cu banii pe geam ...

crimson.veritas
crimson.veritas  •  31 Decembrie 2016, 03:33

Totusi ... l-a interesat destul de mult sa te aduca pe tine 'mare simbol al Stelei' antrenor ... de vreo 3 ori ... desi daca era sa judece pragmatic dupa CV-ul tau de antrenor ... tu nu aveai fata nici de Liga a 3 din Spania ... asa cum ai demonstrat ...:))

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 02:58
Postat de gametable08 pe 31 Decembrie 2016, 02:49

Daca CSA castiga procesul si de doveste ca au palmaresul,eu nu o sa sustin aceasta echipa desi am zic pentru prima oara ca o sa sustin echipa la care este palmaresul.avand in vedere ca Talpan in meciul dinamo-FCSB a spus ca tine cu dinamo si-a dat arama pe fata un stelist niciodata n ar sustine rivala de moarte dinamo,asta niciodata doi la mana Lacatus se pare ca este un om fara gram de caracter,la Becali a mancat o paine si acum a trecut la ironii..imi inchipui ca Steaua a murit si asta e :) regret enorm..dar nu pot sa sustin nici echipa lui Becali daca nu are palmaresul nici echipa CSA deoarece n au demnitate,caracter.CSA daca intra in LIGA a 4a acolo o sa ramana cel mult LIga a 2a dar asta in vreo 6-7 ani asta e clar.

N-ai minte în cap!

gametable08
gametable08  •  31 Decembrie 2016, 02:49

Daca CSA castiga procesul si de doveste ca au palmaresul,eu nu o sa sustin aceasta echipa desi am zic pentru prima oara ca o sa sustin echipa la care este palmaresul.avand in vedere ca Talpan in meciul dinamo-FCSB a spus ca tine cu dinamo si-a dat arama pe fata un stelist niciodata n ar sustine rivala de moarte dinamo,asta niciodata doi la mana Lacatus se pare ca este un om fara gram de caracter,la Becali a mancat o paine si acum a trecut la ironii..imi inchipui ca Steaua a murit si asta e :) regret enorm..dar nu pot sa sustin nici echipa lui Becali daca nu are palmaresul nici echipa CSA deoarece n au demnitate,caracter.CSA daca intra in LIGA a 4a acolo o sa ramana cel mult LIga a 2a dar asta in vreo 6-7 ani asta e clar.

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 02:12
Postat de ang3ldev1l pe 31 Decembrie 2016, 02:04

ce minciuni spune si domnul asta, ne da noua UEFA bani pentru modernizarea stadioanelor, doar noua, desi mai sunt peste 12 tari pe lista, insa dintre toate aceste tari, doar noi primim bani nemeritati de la UEFA, vai de minciunile tale.

:))

booboolina
booboolina  •  31 Decembrie 2016, 02:10

"Cred că majoritatea jucătorilor aleg partea financiară când merg la un club, mai puțin se gândesc la palmares, siglă." Nu-i uita pe antrenori, inclusiv pe tine. Daca echiba lui Jiji nu e Steaua adevarata de ce ai antrenat-o? SUnt curios in CV-ul tau ce echipa ai trecuta.

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 15
Comentează