Comentarii (148)
1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 23:19
Postat de borat101 pe 30 Decembrie 2016, 23:04

Esti copil mic sau esti in hot care stai in p.o.a.la fam becali. Ce ar fi ca oricine sa foloseasca adresa, culorile, etc... al clubului Barcelona, Chelsea, AC Milan, Bayern Munich, etc.. si sa vinda orice. Acest suspect numit becali, a procedat exact c*** care se baga in casa altuia cand este placat de acasa.

*** *** de la Steaua .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

borat101
borat101  •  30 Decembrie 2016, 23:16
Postat de John Milne pe 30 Decembrie 2016, 23:15

*** *** *** .

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

borat101
borat101  •  30 Decembrie 2016, 23:15
Postat de qwerty007 pe 30 Decembrie 2016, 23:07

Deci Becali nu o sa mai poata folosi "S" ul de la FCSB curand....O sa numeasca echipa FC Bucuresti...care macar se detaseaza de Steaua sovietica..pe care generalii Nato,culmea ipocriziei incearca sa o renasca...

De fapt Generalii si Ministerul vor sa vanda clubul, problema este ca nimeni nu se baga in Fotbalul Romanesc din cauza *** asa culmea poate Armata ne poate scapa de mafie.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 23:15
Postat de borat101 pe 30 Decembrie 2016, 23:10

Ce bani a bagat? Ca a facut bani pe seama Stelei. SI nici faramituri nu a ajuns la Minister. Suspecti de vagabonzi ca becali au spalat bani in fotbalul Romanesc. Si se inchide robinetul de bani negrii, se cauta investitori pentru cluburile din Romania, dar nimeni nu se baga, pentru ca trebuie *** la mafie cu casele de pariuri in frunte.

*** *** *** .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

borat101
borat101  •  30 Decembrie 2016, 23:10
Postat de Accesorii Gsm pe 30 Decembrie 2016, 23:05

Ai fost idolul meu da foamea este mare nea *** Gigi dar alt prost ca el sa bage bani in ziua de azi mai rar...*** talpanee ***

Ce bani a bagat? Ca a facut bani pe seama Stelei. SI nici faramituri nu a ajuns la Minister. Suspecti de vagabonzi ca becali au spalat bani in fotbalul Romanesc. Si se inchide robinetul de bani negrii, se cauta investitori pentru cluburile din Romania, dar nimeni nu se baga, pentru ca trebuie *** la mafie cu casele de pariuri in frunte.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

crotalie
crotalie  •  30 Decembrie 2016, 23:08

Multumim nea Gigi suntem fcsbisti si te sustinem! Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

qwerty007
qwerty007  •  30 Decembrie 2016, 23:07

Deci Becali nu o sa mai poata folosi "S" ul de la FCSB curand....O sa numeasca echipa FC Bucuresti...care macar se detaseaza de Steaua sovietica..pe care generalii Nato,culmea ipocriziei incearca sa o renasca...

borat101
borat101  •  30 Decembrie 2016, 23:06
Postat de max2009 pe 30 Decembrie 2016, 23:03

nu i-mi dau seama , de ce s-a implicat lacatus in treaba asta?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

237986629972826
Accesorii Gsm  •  30 Decembrie 2016, 23:05

Ai fost idolul meu da foamea este mare nea *** Gigi dar alt prost ca el sa bage bani in ziua de azi mai rar...*** talpanee ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

borat101
borat101  •  30 Decembrie 2016, 23:04
Postat de 60old pe 30 Decembrie 2016, 22:14

Cu Voiculescu a fost alta treaba, dar ciobanul nu a adus niciun prejudiciu. Ca sa ceri suma asta, trebuie sa faci dovada ca s-au vandut "obiecte promotionale", ca nu si-a putu continua activitatea CSA, etc. Cele 37 milioane este o evaluare, buna, rea dar atat.

Esti copil mic sau esti in hot care stai in p.o.a.la fam becali. Ce ar fi ca oricine sa foloseasca adresa, culorile, etc... al clubului Barcelona, Chelsea, AC Milan, Bayern Munich, etc.. si sa vinda orice. Acest suspect numit becali, a procedat exact c*** care se baga in casa altuia cand este placat de acasa.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 15
Comentează