Comentarii (148)
1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 22:23
Postat de gicab pe 30 Decembrie 2016, 22:19

Clubul sportiv al armatei funcționează in baza unor legi...sa nu crezi tu ca acest club are ca prima obligație apărarea patriei... ei sunt sportivi la diferite discipline sportive, acest "grasun" e comandantul unui club sportiv nu al unei unități combatante

Du-te ba saracie si caaamta la alta masa .

arsenie_b
arsenie_b  •  30 Decembrie 2016, 22:22
Postat de gicab pe 30 Decembrie 2016, 22:15

Când antrena el "Steaua" nu exista fcsb

Eu imi amintesc ca de vreo 10 ani se tot discuta pe diverse site-uri ale suporterilor Stelei ba ca Becali a furat echipa, ba ca de fapt echipa asta nu ar fi Steaua etc etc. Evident ca nu ii luam in serios pe diversionistii aia, dar cred ca pana la urma niste radicali de acolo, probabil nepoti/veri de-ai militarilor comunisti din Mapn, au pus la punct toata mizeria asta in cardasie cu talpan si isi duc planul la bun sfarsit. Oricum ar fi, eu iti spun ca m-am impacat cu situatia. Daca a ramas tara fara fabrici, economie si orice altceva, ce mai conteaza ca se adauga si Steaua pe lista?.. Sa le fie de bine si sa joace in liga a 4-a

1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 22:20
Postat de gicab pe 30 Decembrie 2016, 22:13

Sa știi ca jijica a dus-o foarte bine când erau Comuniștii la putere .. erau ca frății

Not true mincinosule . Ii cunosc pe Gigi si Giovani din anii 70 . Erau smecheri cu bani multi nu ca tine *** .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gicab
gicab  •  30 Decembrie 2016, 22:19
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 22:16

da, ciobanii machedoni erau plini de bani pe vremea comunistilor, dar nu asta e problema. Mai traim cumva in comunism, ca sa vina generalii lu peshte sa-si faca echipa de fotbal? Asta nu e tara de oameni normali la cap..

Clubul sportiv al armatei funcționează in baza unor legi...sa nu crezi tu ca acest club are ca prima obligație apărarea patriei... ei sunt sportivi la diferite discipline sportive, acest "grasun" e comandantul unui club sportiv nu al unei unități combatante

60old
60old  •  30 Decembrie 2016, 22:19
Postat de 60old pe 30 Decembrie 2016, 22:14

Cu Voiculescu a fost alta treaba, dar ciobanul nu a adus niciun prejudiciu. Ca sa ceri suma asta, trebuie sa faci dovada ca s-au vandut "obiecte promotionale", ca nu si-a putu continua activitatea CSA, etc. Cele 37 milioane este o evaluare, buna, rea dar atat.

Nici ca dauna morala nu poate intra in discutie. Si sa fie linistiti haterii, exista si alte cai de a se face dreptate, ca tot tipa ei ca vor dreptate, dar tare imi este ca pagubitii vom fi noi

iosif_vs
iosif_vs  •  30 Decembrie 2016, 22:16
Postat de gicab pe 30 Decembrie 2016, 22:13

Sa știi ca jijica a dus-o foarte bine când erau Comuniștii la putere .. erau ca frății

da, ciobanii machedoni erau plini de bani pe vremea comunistilor, dar nu asta e problema. Mai traim cumva in comunism, ca sa vina generalii lu peshte sa-si faca echipa de fotbal? Asta nu e tara de oameni normali la cap..

gicab
gicab  •  30 Decembrie 2016, 22:15
Postat de arsenie_b pe 30 Decembrie 2016, 22:13

Daca era destept, stia de ce parte trebuie sa fie. Cat a antrenat in liga campionilor a fost Steaua, acum nu mai e Steaua. Asemenea indivizi fara caracter nu pot sa suport, nu stiam ca Lacatus seamana cu Piturca, nu a parut o cocota perversa..

Când antrena el "Steaua" nu exista fcsb

crotalie
crotalie  •  30 Decembrie 2016, 22:15

Lacatus vrea sa distruga spiritul fcsbist. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

939271716140965
Manu Ion  •  30 Decembrie 2016, 22:15

Tu la ce club ai antrenat laca ??? Steaua sau Becali ???? Ipocritule !

gicab
gicab  •  30 Decembrie 2016, 22:14
Postat de ciinefoarterosu pe 30 Decembrie 2016, 22:13

Grasunul din foto ne apara tara? Am trait sa vad si *** cu fireturi.

După cum vezi nu mai apăra țara ... se pare ca apăra Steaua de hoți

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 15
Comentează