Comentarii (148)
60old
60old  •  30 Decembrie 2016, 22:14
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 22:10

voiculescu a fost un prost, credea ca isi cumpara gratierea daca achita prejudiciul. Generalii comunisti n-o sa vada nici un euro de la becali. Lichideaza tot lotul de jucatori, baga clubul in faliment si o sa mai recupereze baietii ciuciu :)) Plus ca becali nu figureaza in nici un act ca oficial al clubului, deci *** :))

Cu Voiculescu a fost alta treaba, dar ciobanul nu a adus niciun prejudiciu. Ca sa ceri suma asta, trebuie sa faci dovada ca s-au vandut "obiecte promotionale", ca nu si-a putu continua activitatea CSA, etc. Cele 37 milioane este o evaluare, buna, rea dar atat.

1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 22:14

Mhha in ce lige e *** .?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arsenie_b
arsenie_b  •  30 Decembrie 2016, 22:13
Postat de gicab pe 30 Decembrie 2016, 22:10

***

Daca era destept, stia de ce parte trebuie sa fie. Cat a antrenat in liga campionilor a fost Steaua, acum nu mai e Steaua. Asemenea indivizi fara caracter nu pot sa suport, nu stiam ca Lacatus seamana cu Piturca, nu a parut o cocota perversa..

gicab
gicab  •  30 Decembrie 2016, 22:13
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 22:10

voiculescu a fost un prost, credea ca isi cumpara gratierea daca achita prejudiciul. Generalii comunisti n-o sa vada nici un euro de la becali. Lichideaza tot lotul de jucatori, baga clubul in faliment si o sa mai recupereze baietii ciuciu :)) Plus ca becali nu figureaza in nici un act ca oficial al clubului, deci *** :))

Sa știi ca jijica a dus-o foarte bine când erau Comuniștii la putere .. erau ca frății

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  30 Decembrie 2016, 22:13

Grasunul din foto ne apara tara? Am trait sa vad si *** cu fireturi.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gicab
gicab  •  30 Decembrie 2016, 22:11
Postat de 60old pe 30 Decembrie 2016, 22:10

Nu exista niciun prejudiciu ca sa trebuiasca sa dea ciobanul bani. Asteapta

Așa e

549201191912884
Danny Caroll  •  30 Decembrie 2016, 22:11

Lacatus e cel care l-a nenorocit pe Ardeleanu. Pacat ca un om cu caracterul lui Lacatus (Se stie "respectul" lui de pe teren pentru adversari) e considerat drept simbol.

iosif_vs
iosif_vs  •  30 Decembrie 2016, 22:10
Postat de utilizator șters pe 30 Decembrie 2016, 22:08

Investitorul va fi chiar jiji, 37 mil sunt arhisuficienti. Cu Justitia nu te joci, a spus-o chiar si jiji, daca judecătorul spune "că cărbunele e lapte" nu ai ce face :-))) Uite la VoicuIescu cum a decartat 60 de mil si mai sta si la pușcărie ....

voiculescu a fost un prost, credea ca isi cumpara gratierea daca achita prejudiciul. Generalii comunisti n-o sa vada nici un euro de la becali. Lichideaza tot lotul de jucatori, baga clubul in faliment si o sa mai recupereze baietii ciuciu :)) Plus ca becali nu figureaza in nici un act ca oficial al clubului, deci *** :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gicab
gicab  •  30 Decembrie 2016, 22:10
Postat de arsenie_b pe 30 Decembrie 2016, 22:08

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

60old
60old  •  30 Decembrie 2016, 22:10
Postat de utilizator șters pe 30 Decembrie 2016, 22:08

Investitorul va fi chiar jiji, 37 mil sunt arhisuficienti. Cu Justitia nu te joci, a spus-o chiar si jiji, daca judecătorul spune "că cărbunele e lapte" nu ai ce face :-))) Uite la VoicuIescu cum a decartat 60 de mil si mai sta si la pușcărie ....

Nu exista niciun prejudiciu ca sa trebuiasca sa dea ciobanul bani. Asteapta

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • •••
  • 15
Comentează