Comentarii (148)
arsenie_b
arsenie_b  •  30 Decembrie 2016, 22:08
Postat de gicab pe 30 Decembrie 2016, 22:05

Lăcătuș-stelist adevărat ... nu unu fecesebizat

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  30 Decembrie 2016, 22:08
Postat de hanmocar pe 30 Decembrie 2016, 21:59

Să vină investitori precum t. stoica , balint, m.raducanu , și să vă țineți oameni buni ! Vai de pușca lui Becali !!!!

Investitorul va fi chiar jiji, 37 mil sunt arhisuficienti. Cu Justitia nu te joci, a spus-o chiar si jiji, daca judecătorul spune "că cărbunele e lapte" nu ai ce face :-))) Uite la VoicuIescu cum a decartat 60 de mil si mai sta si la pușcărie ....

gicab
gicab  •  30 Decembrie 2016, 22:05

Lăcătuș-stelist adevărat ... nu unu fecesebizat

60old
60old  •  30 Decembrie 2016, 22:06

As vrea sa ma lamureasca si pe mine Lacatus. 1) Exista acte de proprietate a terenului, implicit a stadionului Ghencea pe care le detine CSA. Eu stiam ca a fost terenul statului pana in '89 2)Din ce bani se modernizeaza stadionul? Nu cumva bani publici? 3)Fiind al statului, modernizat pe bani publici, nu ar trebui la randul ei CAS-ul sa plateasca chirie? 4) De ce ar trebui echipa sa porneasca din Liga a 4-a si nu a 5-a? 5) De unde vor scoate bani pentru: chirie, utilitati (apa, electricitate, caldura), echipamente, antrenor, medic, jucatori, cantonamente, stuarzi la meciuri si nu in ultimul rand AMENZI pentru diferitele incidente cu suporterii. 6) Cum se face ca pana in 2004 nu a existat din partea lui nicio reticenta fata de echipa actuala 7) Cum poate sa sustina aberatiile lui Talpan privind legitimarea jucatorilor ce au trecut pe la Steaua, cu atat mai mult cu cat fac parte din aceeasi breasla, unii adusi chiar de el. Nu ii este rusine? 8)Becali are niste acte semnate de MAPN-ul din acea vreme, nu este nimeni raspunzator pentru ceea ce a semnat? 9) Incasarile pana in 2004 de la FCSB s-au facut pe baza unei facturi, chitante, etc. pentru MAPN 10) Perioada de "conservare" a terenului din Ghencea nu a produs prejudicii financiare MAPN-ului? etc., etc.

utilizator șters
utilizator șters  •  30 Decembrie 2016, 22:04
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 21:52

Dimpotriva, Lacatus *** *** de la generalii aia grasi

Vezi ce înseamna sa iti dai reply la clone?! Acum ai ajuns sa iti dai reply uitând ca inca esti logat pe Iosif de Vaslui ... Trist!

utilizator șters
utilizator șters  •  30 Decembrie 2016, 22:01
Postat de Velea Danut pe 30 Decembrie 2016, 21:53

Rușine lăcătuș.

Rusine tie, pt ca folosești ilegal sigla Stelei! Daca e bun nea jiji, de ce nu iti pui la profil sigla desenata de Mache si băloșești stema Stelei?!

10202735717794090
Badea Nicolae  •  30 Decembrie 2016, 22:01

Marius sunt dezamagit, omule te inteleg ca iti este foame dar tu esti ipocritul care a mancat din mana ciobanului ,atunci erai la Steaua acum nu mai e Steaua ,am ajuns noi suporterii de rasul curcilor nu aia 300 de pe internet si care merg la meciurile de handbal ,noi ceilalti care am umplut stadioanele de cativa ani ,dar se poate la noi se poate daca ala a vandut flota si nu are nici o problema ala condamnat e sef de partid si ala a dobandit o casa cu acte false si este presedinte de ce nu poate face armata pe bani publici echipa de fotbal si mai si renoveaza Ghencea pe care au lasat-o in paragina pe bani fraierilor si vorbesc de banii dinamovistilor ,rapidistilor si a celor pe care ii doare in cot de fotbal

870422573045650
Cristian Leonard  •  30 Decembrie 2016, 21:59

Astept infiintarea echipei Victoria Bucuresti. Sa lupte si generalii din SRI pentru valorile sportive.

hanmocar
hanmocar  •  30 Decembrie 2016, 21:59

Să vină investitori precum t. stoica , balint, m.raducanu , și să vă țineți oameni buni ! Vai de pușca lui Becali !!!!

utilizator șters
utilizator șters  •  30 Decembrie 2016, 21:57
Postat de stelistulbrasov pe 30 Decembrie 2016, 21:25

Respect etern pentru legenda Marius Lacatus.... Dar acum e in eroare....O singura intrebare pentru el....Ma uit la fotografia articolului si il vad zambind de sub o alta sigla....UNDE A AIA IN LITIGIU,CARE O STIM STELISTII ADEVARATI,INCA DINAINTE DIN 89?SIGLA AIA CU CARE A JUCATSI MARIUS....Cum accepta alta sigla ????? O comedie ridicola in care,din pacate,a fost momita sa joace legenda noastra....

Lăcătuș a jucat sub ambele, atat sub cea din poza, care aparține CSA, cat si cea similară (nu identică!) cu cea folosită de Sectia de Fotbal intrata spre folosința in admistratia lui jiji începând cu 2003. Cum arata stema Stelei '86 poti vedea aici http://2.bp.blogspot.com/-2Rj-Pyd-a5k/VKJijHRXdiI/AAAAAAABb8s/x3R7IN481D8/s1600/STEAUA%2Bes.png

  • 1
  • •••
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Comentează