Comentarii (148)
utilizator șters
utilizator șters  •  30 Decembrie 2016, 21:43
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 21:28

Un sclav de cea mai joasa speta!!! Rusine Marius Lacatus!!

Si nu uita sa adaugi: Bravo Duckadam, om vertical, adevarat stelist! :-))))) Ce mai fac colegii tai de salon: Nero, Hitler, Caligula si Napoleon?

1213785285311900
Adrian Ionica  •  30 Decembrie 2016, 21:41

un mort de foame !

gannicus2014
gannicus2014  •  30 Decembrie 2016, 21:39

nici un stelist de pe fata Pamantului n-ar spune vreodata ca tine cu rusinea Romaniei aka dinamo , talpan s-a decredibilizat total , un individ cu probleme la mansarda , in ce ierarhie militara un subordonat isi permite sa-si puna la punct comandantul ( "comandantul interimar al CSA Steaua Bucureşti ar fi trebuit şi ar trebui ca pe viitor să se abţină în a face declaraţii publice privind dosarele existente, doar pentru a ieşi în atenţia presei" ) si sa ceara prin comunicate sa fie avansat ( "în loc să fiu felicitat, avansat şi numit în funcţia pe care o merit la CSA Steaua Bucuresti " ? =)) talpane , poate pana azi ai reusit sa inseli vigilenta unora si sa te sustragi de la vizita medicala , dar daca mai exista vreun om cu capul pe umeri in MApN , e momentul sa ceara expertizarea medicala a onorabilului talpan

1481130088847024
Constantin Vaetus  •  30 Decembrie 2016, 21:39

Becali l-a "ironizat" pe Lăcătuș atunci când l-a pus antrenor? I-a dat bani falși?

1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 21:38

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

emenangita_mangladesh
emenangita_mangladesh  •  30 Decembrie 2016, 21:34

Eu mai vreau un comunicat de presa de la talpan, special de anul nou.. sa ne simtim bine pana la capat cu circul asta. Il poate inlocui fara probleme pe insipidul ala de dan negru, care si-a consumat deja popularitatea

ando89
ando89  •  30 Decembrie 2016, 21:35

Și a mai spus că-l interesează doar banii. Cum sa nu-l idolatrizezi?:))

123346068113422
Adrin Popescu  •  30 Decembrie 2016, 21:34
Postat de nebraska pe 30 Decembrie 2016, 21:19

Stima Marius ai ales Steaua adevarata,clona e ca si terminata.

Stimate domn, despre care clona vobesti? Pai atunci Steaua aia, a dumnitale, a murit inainte sa o ieie Paunescu. ;-)))) Numai bine de raposati dar Talpan nu este Iisus Hristos sa aduca mortii la viata. Dupa acelasi rationament , Steaua aia care este in liga a 5-a este tot o clona. Amical vorbind.....

arsenie_b
arsenie_b  •  30 Decembrie 2016, 21:30

Am auzit ca doi buticari din prelungirea ghencea s-au oferit deja sa se numere printre investitori. Vor veni cu 10 baxuri de apa plata si 2 milioane de lei vechi cash, in fiecare luna

iosif_vs
iosif_vs  •  30 Decembrie 2016, 21:28

Un sclav de cea mai joasa speta!!! Rusine Marius Lacatus!!

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Comentează