Comentarii (148)
arsenie_b
arsenie_b  •  30 Decembrie 2016, 21:56
Postat de John Milne pe 30 Decembrie 2016, 21:52

Asa le zici si la magari findica ?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 21:55

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1514487601910049
Velea Danut  •  30 Decembrie 2016, 21:53

Rușine lăcătuș.

iosif_vs
iosif_vs  •  30 Decembrie 2016, 21:52
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 21:44

Aia sunt colegii tai, magherule! Si adauga-l si pe Sinatra, confidentul tau din tinerete!

Dimpotriva, Lacatus *** *** de la generalii aia grasi

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 21:52
Postat de nebraska pe 30 Decembrie 2016, 21:19

Stima Marius ai ales Steaua adevarata,clona e ca si terminata.

Asa le zici si la magari findica ?

1144431205572495
Dragos Gavrilescu  •  30 Decembrie 2016, 21:49

Hai smardoii de investitori sa va vedem acum. Mai ales ca va aduce si ma ca vreo 3,5 mil pe an. Forza Miscarea Cimitirul Ghencea! Voi sunteti *** Care investitor normal la cap se incurca cu unii care l-au intepat pe unul deja? Si la care una zice juristul, ala latra seful, etc. nu va fi niciun investitor serios. Poate cativa naivi cu 3 firfirei de spart ca sa se dea si ei investitori gen moraru ala de la rapid

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

123346068113422
Adrin Popescu  •  30 Decembrie 2016, 21:47
Postat de gannicus2014 pe 30 Decembrie 2016, 21:39

nici un stelist de pe fata Pamantului n-ar spune vreodata ca tine cu rusinea Romaniei aka dinamo , talpan s-a decredibilizat total , un individ cu probleme la mansarda , in ce ierarhie militara un subordonat isi permite sa-si puna la punct comandantul ( "comandantul interimar al CSA Steaua Bucureşti ar fi trebuit şi ar trebui ca pe viitor să se abţină în a face declaraţii publice privind dosarele existente, doar pentru a ieşi în atenţia presei" ) si sa ceara prin comunicate sa fie avansat ( "în loc să fiu felicitat, avansat şi numit în funcţia pe care o merit la CSA Steaua Bucuresti " ? =)) talpane , poate pana azi ai reusit sa inseli vigilenta unora si sa te sustragi de la vizita medicala , dar daca mai exista vreun om cu capul pe umeri in MApN , e momentul sa ceara expertizarea medicala a onorabilului talpan

Corect domnule. A fost o gafa inpardonabila din partea lui. Mai bine spunea ca nu tine cu niciuna dintre echipe sau ca nu-l intereseaza acel meci.

utilizator șters
utilizator șters  •  30 Decembrie 2016, 21:47
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 21:44

Aia sunt colegii tai, magherule! Si adauga-l si pe Sinatra, confidentul tau din tinerete!

Bine ma Iosif de Vaslui, daca zici tu, asa e! La fel cum zici se va intampla si cu jiji si SRLul lui :-)))

10200950632205714
Camelia Ignat  •  30 Decembrie 2016, 21:46

ARMATA DE 2 LEI ASA VA FI SI ECHIPA .SA-TI FIE RUSINE LACATUS. CHIAR NU AI CE MINCA? FCSB ESTE STEAUA

iosif_vs
iosif_vs  •  30 Decembrie 2016, 21:44
Postat de utilizator șters pe 30 Decembrie 2016, 21:43

Si nu uita sa adaugi: Bravo Duckadam, om vertical, adevarat stelist! :-))))) Ce mai fac colegii tai de salon: Nero, Hitler, Caligula si Napoleon?

Aia sunt colegii tai, magherule! Si adauga-l si pe Sinatra, confidentul tau din tinerete!

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Comentează