Comentarii (148)
utilizator șters
utilizator șters  •  31 Decembrie 2016, 04:33
Postat de tzusti_reloaded pe 31 Decembrie 2016, 04:28

VASALIE..VEZI CA VINE ANUL NOU..SI ZIUA TA..LASA .. GANDITUL..CA NU I DE..SF VASILE.. :)))))))))))))

Trist e ca astfel de oameni nu doar ca exista dar isi si exercita dreptul Constituțional de a vota ...

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 04:28
Postat de Vasile Cionoiu pe 31 Decembrie 2016, 04:21

*** *** si perversi precum Talpan Lacatusi si multi ca ei ancearca sa traiasca pe spatele lumii DARAR BUNUL DUMNEZEU AL TREILEA RAZBOI MONDIAL CAT MAI REPEDE SA OMOARE ACESTE ***

VASALIE..VEZI CA VINE ANUL NOU..SI ZIUA TA..LASA .. GANDITUL..CA NU I DE..SF VASILE.. :)))))))))))))

869661359812433
Vasile Cionoiu  •  31 Decembrie 2016, 04:21

*** *** si perversi precum Talpan Lacatusi si multi ca ei ancearca sa traiasca pe spatele lumii DARAR BUNUL DUMNEZEU AL TREILEA RAZBOI MONDIAL CAT MAI REPEDE SA OMOARE ACESTE ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  31 Decembrie 2016, 04:14
Postat de crimson.veritas pe 31 Decembrie 2016, 03:44

Nu trebuie respectat nimic ... este decizia Guvernului actual ... daca va aloca sau nu banii respectivi! Mie nu mi se pare corect ca sa cheltuim niste bani de la buget ... ca sa modernizam niste stadioane ... pentru cateva meciuri de antrenament de la nu stiu ce turneu! Cele 3 baze bucurestene .... trebuai trecute pana acum in administratia primarilor de sector ... si sa le modernizeze acestea ... din bugetele proprii ... pentru comunitatea proprie! Deasemnea mi se pare penibil ... ca Bucurestiul sa aibe 4 stadioane modernizate ultimul ragnet ... si in toata Moldova, Dobrogea ... sa nu gasesti nici unul ... sa le luam pe rand ... Iasi, Timisoara, Constanta ... orase fara stadioane care sa poata gazdui meciuri europene in 2016 ... iar in bucuresti 4 ... ca am inteleges ca se vrea modernizarea arenei Cotroceni in loc de Stefan cel Mare ... dar cu National Arena ... care este gigantic ... sunt 4 stadioane pentru 4 antrenamente! Ca cele 2 echipe importante care mai exista in Bucuresti ... pot sa folosesca Arena Nationala fara nici o problema! ...:))

Un alt motiv pt care nu am mai urmărit desfășurarea lucrurilor in speța e fiascoul total de la Polivalenta si Patinoar ... Exista consens, finanțare, proiect, termen de finalizare si ce mai vrei tu. Trebuiau sa fie gata pana acum. Nu doar ca nu sunt, dar practic nici nu a-au apucat, au pierdut ani judecându-se ... Ca urmare ce garanție avem ca la stadioane va fi altfel?! În priveste fezabilitatea proiectului este desigur de discutat, insa nu vad cum Guvernul mai poate da inapoi fara a baga Romania in ghenă, iti dai seama ca vom fi rușinea rusinilor ... Nu mai spun ca era Guvern PSD in 2014, si tot PSD e si acum, deci nu pot da vina pe "greaua moștenire".

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 04:05
Postat de tzusti_reloaded pe 31 Decembrie 2016, 04:00

:))))) UMBLI CU D ASTEA METRE.. TE CAUTA DNA? ESTI REFUGIAT?

În camera mea, jur! Dar dacă este nevoie...mă încadrez în parametri. ))

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 04:00
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 03:56

Off-shore me, ill give mine account!:))

:))))) UMBLI CU D ASTEA METRE.. TE CAUTA DNA? ESTI REFUGIAT?

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 03:56
Postat de tzusti_reloaded pe 31 Decembrie 2016, 03:52

HALE LUI A..METRE ..AMEN...MAI DEVREME DE 2018..CUM LATRAM YO :)))) SA FIE PRIMIT

Off-shore me, ill give mine account!:))

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 03:52
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 03:50

metre, n-am treaba, dar ăia sunt praful după nimic, conform deciziei. :))

HALE LUI A..METRE ..AMEN...MAI DEVREME DE 2018..CUM LATRAM YO :)))) SA FIE PRIMIT

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 03:50
Postat de crimson.veritas pe 31 Decembrie 2016, 03:44

Nu trebuie respectat nimic ... este decizia Guvernului actual ... daca va aloca sau nu banii respectivi! Mie nu mi se pare corect ca sa cheltuim niste bani de la buget ... ca sa modernizam niste stadioane ... pentru cateva meciuri de antrenament de la nu stiu ce turneu! Cele 3 baze bucurestene .... trebuai trecute pana acum in administratia primarilor de sector ... si sa le modernizeze acestea ... din bugetele proprii ... pentru comunitatea proprie! Deasemnea mi se pare penibil ... ca Bucurestiul sa aibe 4 stadioane modernizate ultimul ragnet ... si in toata Moldova, Dobrogea ... sa nu gasesti nici unul ... sa le luam pe rand ... Iasi, Timisoara, Constanta ... orase fara stadioane care sa poata gazdui meciuri europene in 2016 ... iar in bucuresti 4 ... ca am inteleges ca se vrea modernizarea arenei Cotroceni in loc de Stefan cel Mare ... dar cu National Arena ... care este gigantic ... sunt 4 stadioane pentru 4 antrenamente! Ca cele 2 echipe importante care mai exista in Bucuresti ... pot sa folosesca Arena Nationala fara nici o problema! ...:))

TU NU ESTI NORMAL DE FEL..ZICI CA ESTI GEAMAN CU ..BIANCO.. *** ..CU AERE DE MARE SUPERIORITATE..INSA.. SUNTETI NULA.. PAROL :))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 03:50
Postat de tzusti_reloaded pe 31 Decembrie 2016, 03:46

METRE N AI SOMN? :)))))))))) ..HAI CA..SEMNE BUNE ANUL ARE..TIC TAC TIC TAC.. SA NE GASIM CU BINE P ACI..

metre, n-am treaba, dar ăia sunt praful după nimic, conform deciziei. :))

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 15
Comentează