Comentarii (20)
tincucatalin  •  10 Iulie 2020, 10:36

Eu cred ca nu are legatura cu fotbalul. Omul e bolnav...Vina nu este a lui 100%, ci a celor care ii acopera si accepta asta. Nu trebuie arestat sau impuscat, doamne fereste, trebuie ajutat. Cu ajutor de speciliatate. Anger management

Kevin Mann  •  10 Iulie 2020, 09:40

Okay... e clar că Grozavu are nevoie de tratament specializat. Chiar vreți să desfigureze pe cineva și abia apoi să chemați poliția? —— Oamenii se pot schimba, e adevărat. Unii însă nu vor. Și probabil nici Leo nu vrea să se schimbe. —— Grozavule, e plină lumea de bullies și tu ești unul din ei. Felicitări! Păcat de tine că nu îți poți stăpâni mânia, mai ales că nu ești un antrenor slab. —— Ce faci dacă într-o zi cineva o să îți facă și ție ce le faci tu acum bieților fotbaliști?! Nu încurajez violența sub nicio formă, dar “roata se învârte”.

Tihamér Takó  •  10 Iulie 2020, 11:44

Daca cele relatate mai sus sint adevarate,atunci,Leo Grozavu trebuie se plece imediat si de buna voie ! ! !

magic4ever  •  10 Iulie 2020, 10:21

Afara cu Leo Grozavu! Sper sa nu mai antreneze in primele 2 ligi!

pejo  •  10 Iulie 2020, 10:14

LPF si FRF nu se pot autosesiza in astfel de cazuri ? O asemenea atitudine nu trebuie iertata. A mai avut derapaje si in trecut, nu trebuie iertat.

21lva  •  10 Iulie 2020, 09:49
Postat de Kevin Mann pe 10 Iulie 2020, 09:40

Okay... e clar că Grozavu are nevoie de tratament specializat. Chiar vreți să desfigureze pe cineva și abia apoi să chemați poliția? —— Oamenii se pot schimba, e adevărat. Unii însă nu vor. Și probabil nici Leo nu vrea să se schimbe. —— Grozavule, e plină lumea de bullies și tu ești unul din ei. Felicitări! Păcat de tine că nu îți poți stăpâni mânia, mai ales că nu ești un antrenor slab. —— Ce faci dacă într-o zi cineva o să îți facă și ție ce le faci tu acum bieților fotbaliști?! Nu încurajez violența sub nicio formă, dar “roata se învârte”.

Probabil că e doar o chestiune de timp până domnul Grozavu va ajunge la închisoare pentru vătămare corporală. Mă îndoiesc că ăsta e comportamentul lui doar la stadion

Andrei Lupu  •  10 Iulie 2020, 09:39

Întrebați-l și pe Narcis Badic, cum și-a luat-o de la Grozavu, pe când acesta din urma era președinte la Iași (prin liga 2)...

Muzzi Ciprian  •  12 Iulie 2020, 08:07
Postat de Kevin Mann pe 10 Iulie 2020, 09:40

Okay... e clar că Grozavu are nevoie de tratament specializat. Chiar vreți să desfigureze pe cineva și abia apoi să chemați poliția? —— Oamenii se pot schimba, e adevărat. Unii însă nu vor. Și probabil nici Leo nu vrea să se schimbe. —— Grozavule, e plină lumea de bullies și tu ești unul din ei. Felicitări! Păcat de tine că nu îți poți stăpâni mânia, mai ales că nu ești un antrenor slab. —— Ce faci dacă într-o zi cineva o să îți facă și ție ce le faci tu acum bieților fotbaliști?! Nu încurajez violența sub nicio formă, dar “roata se învârte”.

probabil ca se va potoli in ziua in care isi va gasi nashul! imi amintesc prin clasa a 8-a ca aveam un profesor de sport caruia ii placeau corectiile corporale, ca ne dadea palme si suturi in fund, pana in ziua in care a facut greseala sa se ia de un coleg nou, un ochelarist simpatic care era campion national la box la categoria lui de varsta si i-a dat-o pustiu de i-a rupt nasul si vreo 2 dinti!

Razvan Banciu  •  11 Iulie 2020, 14:57

***, l-a pus cineva de la fcsb pe nea grozavu să dea cu pumnul?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

catalin.fcdb  •  10 Iulie 2020, 15:26
Postat de Andrei Lupu pe 10 Iulie 2020, 09:39

Întrebați-l și pe Narcis Badic, cum și-a luat-o de la Grozavu, pe când acesta din urma era președinte la Iași (prin liga 2)...

Si la Botosani la batut pe Fulop , iar la Timisoara se luase cu Trandu , e un antrenor foarte bun Grozavu, cu frica trebuie sa joace fotbalistii, ca daca esti moale ca antrenor iti sare vestiaru in cap si te iau la missto !!

  • 1
  • 2