Alte știri din fotbal
Nuno Campos găsește un golgeter la primul antrenament la Săftica » Și fiul unui fotbalist cunoscut speră să-l impresioneze pe portughez
1
GSP a intrat în cantonamentul lui Ilia Topuria » Ce secrete pregătește „El Matador” înaintea meciului cu Justin Gaethje
0
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Știri din fotbal internațional
Eroul Mexicului, la un pas să-și încheie cariera! A pățit ca Cristi Chivu
0
Dorit de Atletico și Barcelona, Bernardo Silva a „rupt” înțelegerea și a semnat cu Real Madrid!
0
Născut spaniol, internaționalul mexican explică cum a ajuns aici: „Înțeleg că poate părea ciudat...”
0
Incidente violente în apropierea stadionului Azteca » Marcelo, ex-Real Madrid, a scăpat ca prin minune!
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Prognoza meteo ANM pentru următoarea lună. Când scăpăm de ploi, grindină și ...
Libertatea
Putin și-ar pregăti „ultima carte”: un nou atac major împotriva Ucrainei în ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Succes Levy !
BRAVO , nu ca handbalistii astia....:))
E mai bun decat Razvanel, cu ala aveti sanse sa retrogradati indiferent de echipa. Ci0ara FC.
Ronni Levy e un antrenor de clasa. Majoritatea mijlocasilor defensivi foarte buni au ajuns antrenori de succes. Un exemplu e Guardiola.
Levi e buuun , aveti sanse mari sa va pastrati locul in clasament HahA
Gresit: Steaua nu cauta antrenor, Steaua a murit demult, acum FC Becali cauta antrenor.
Eu va spun sincer , pe Rony asta l-am vrut inaintea lui Cartu , am vazut eu ceva bun la el dar nu a mai avut marfa , expirase , duce cu Protasov , sa-l vad acum cum se va intelege cu Gigi si MM in alcatuirea echipei , asta conteaza in primul rand.
Sa inteleg ca multi l-ati fi vrut pe Mourinho , Guardiola sau Ancelotti , ei dragi fani , sunt cu totii sub CONTRACT , data viitoare ! :)
si mai am o observatie de facut. clor care sunt anti steaua le cer respectuos sa se abtina de la comentarii la adresa stelei sau a tot cea ce este legat de steaua. intai sa se uite in gradina lor ca si ei au probleme si 2 eu nu am comentat la adresa echipelor lor cand erau pe frontispiciul gsp-ului
bine ba, adu-l ! :) ma grabeam....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.