Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru echipa lui Dennis Man & Co » Ce se întâmplă cu românul
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
Si apropo de revenirea la normalitate: Asociatia Salvati Steaua a fost admisa ca intervenient in procesul palmaresului: http://portal.just.ro/2/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000798700&id_inst=2
Omul e bolnav... In primul rand, chiar daca as fi miliardar in euro n-as da, in Romania, 2000 de euro pe o janta de SUV... Sunt convins ca nici Elon Musk si nici Bill Gates n-ar face asa ceva; nu ca nu si-ar permite, dar aia sunt cu mintea si inteligenta la ei si mai degraba isi schimba masina, nu ca prostovanul asta ce zice ca are SUV cu 2000 de euro janta si umbla prin Bucuresti cu Uber, ca nepoata mea studenta...:-))) Asta e un amarat de doi bani... e evident de ce...
Nu se putea comentariu mai explicit.Problema e ca le spui degeaba.Talpanistii sunt precum caii de caruta care au aparatori laterale la ochi sa poata privi doar inainte sa nu se sperie.Refuza sa vada logica,nu le da voie Talpanica:)
pe măsură ce bagi "răcoritoare" devii tot mai incoerentă. ce treabă are Trump aici? bagă aia cu becali, cum te-am dresat, aia cu care ai fost umilită ieri
E normal sa nu faca nimic daca are facultate si a fost olimpic... tu tocmai d-aia faci, ca n-ai d-astea...:-)))
Ai gresit comentariul,trebuia sa-l directionezi catre tandemul Gazaev+ Catalina :))
Da, Silvică OAnon era gelos pe noi! Credea ca ne iubim la fel de mult precum Roja cu Ștrul, cum ii place lui! Omul a admis, tot respectul!, ca “procedeele” pe care i le propunea Roja (știm deja care, nu are rost sa le tot amintim, e rușinos) sunt pe placul lui! Încă odată, respect Silvică, știu ca a fost o confesiune grea! Suntem alături de tine (in fine, păstram distanța socială)! :-)))
Dar voi nu va mai puteti numi Steaua Bucuresti, asta inca tot nu realizezi, tu si gloata de ovine, aveti interzis la numele asta cat timp va mai exista planeta asta. Puteti fi Sporting Bucuresti, Sporting Becali, FACASABA, Fotbal Club Arcom Berceni, dar nu Steaua Bucuresti, punct.
Da, domnu' avocat, exista si posibilitate ca la apel, instanta sa-si decline competenta si sa ajungem la TAS. Oricum, chiar si in cazul(improbabil) in care decizia in procesul de constatare era definitiva, tot la TAS se ajungea!
HAHAHA!!bine bah talpanist dastept in cascheta ... asa cum o ''fost deja transata'' si marca nu ??!!!asa cum in cazul marcii s-a intors ''foundul'' ... pentru ca talpan a fost invatat sa inregistreze ILEGAL marca copy/paste dupa a lui jiji , in cazul palmaresului , se va intoarce fondul , conform cu noile dovezi prezentate de virgil !! simplu ..nu ??!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.