FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - ASTRA 2-0

Lucian Goian recunoaşte valoarea CFR-ului: "Au fost peste noi la toate capitolele"

Astra a pierdut clar în faţa CFR-ului în prima etapă

Articol de GSP - Publicat duminica, 24 iulie 2011 00:00 / Actualizat duminica, 24 iulie 2011 23:54

Astra a pierdut clar la CFR Cluj, ardelenii dominînd întreaga partidă. Căpitanul ploieştenilor, Lucian Goian, recunoaşte superioritatea clară a CFR-ului din această seară

"Am făcut un joc slab, CFR a jucat bine şi în repriza a doua au făcut ce au vrut cu noi. Dacă nu am dat gol la ocaziile pe care le-am avut, am pierdut. Adversarii au avut şi determinare, au fost la toate capitolele peste noi în această seară. Trebuie să ne revenim şi să ne concentrăm pe meciurile viitoare", a spus Lucian Goian la Digi Sport Special.

CFR Cluj a învins Astra cu 2-0 în prima etapă.