Alte știri din fotbal
Turcul care spune „iubesc România”, insider pentru „tricolori”: „Cred că asta va fi echipa de start!” + Avertisment pentru un jucător: „Să fie foarte atent”
0
Vizită-surpriză în cantonamentul naționalei: „Mereu împreună!”
0
Fotbalistul român pe care mizează Marcel Răducanu: „Poate sclipi, va face diferența cu Turcia!”
2
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Știri din fotbal internațional
Diego Simeone admite: „N-am pierdut cu Real din cauza asta”
0
Arteta, surclasat de Guardiola: o singură dată s-a întâmplat ca „elevul” să-și învingă „mentorul” într-o finală
0
Igor Tudor a primit o veste îngrozitoare la finalul meciului pierdut cu Nottingham
0
Adio, fotbal! La 38 de ani, Dimitri Payet și-a anunțat în lacrimi retragerea
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
„Probabil, Putin a crezut din nou că a venit Crăciunul mai devreme”, spune ...
Libertatea
Dacă urmărești postul TV, din comentariul tău, deducem că ești rudă cu angajații... Și dacă ești rudă cu ei, de ce nu ii tragi pe ei de urechi?
Clonă rapid, echipă de partid.
Cat ma bucur ca a semnat cu Orange TV nea Gretosu MM si nu-l mai aud la DIGI ... pentru mine a fost cea mai buna veste din fotbal din ultimii ani. Auzi la el , e lipsa de respect ca pune o intrebare , pai ba MEMEULE :)))) MEMEULE , pai lipsa de respect era daca erai un oficial care avea ceva de spus in conducerea FCSB-ului ... dar tu nu mai ai cuvant de spus de ani de zile acolo ... tu esti pe post de CIOCANITOARE. Adica mi se pare ca ai atributii mai serioase ca invitat permanent in platoul celor de la Digi decat la FCSB. . .
E util. Pune presiune pe arbitri. Poate le mai ridică moralul jucătorilor umiliți de Gigi la TV. Joacă Squash cu Tănase. Are rolul de a-i consilia și de a-i consola pe cei care aleg să rămână tinere speranțe, să-și bată joc de talentul lor semnând cu FCSB. Le spune că Gigi nu e chiar așa de rău, oferindu-le un exemplu elocvent: nici pe el nu l-a lăsat să-și ducă restul zilelor de fost pușcăriaș într-o cutie de carton. I-a oferit un job, unde nu trebuie să facă nimic. Doar să-i fie recunoscător salvatorului Jiji.
Pentru ca e *** si asa se procedeaza aici. :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Totusi, chiar nu poate nimeni sa puna piciorul in prag?! Chiar daca este un post tv urmarit doar de neamurile angajatilor, prezenta constanta in studio (dupa cum vedem....) a acestui personaj scabros care are calitate de OFICIAL al unui participant la competitie nu este OK... De ce nu se sesizeara nimeni?!
Locatarul cutiei de cart 0n, doar logica nu are. El e un mistocar, subinginer(nu e nimic peiorativ, doar ca el sustine ca e inginer) facut de taticul lui ( fost director la CSG). El vorbeste de respect?Cand ii injura pe Jiji, cand ii da 2 limbi. MM Ro m carton Bre tonel e cel mai inutil om pt FCSB. Dar daca jijica zice ca e util..... O face el ceva util......
,, Lipsă de respect...,,Domnule subinginer în cadrul clubului FCSB (Faci Ce Spune Balecali) semnificația cuvântului RESPECT nu este cea găsită în dicționar, la voi la stână cuvântul respect =batjocora, țepe, dictatură, ironii etc. Eu chiar nu pot a intelege cum un personaj de speță îndoielnică apare în media noastră? Adică înțeleg pentru că doar asta este la Românica.
Logica fracturata grav a fostului shtocar de penitenciar!! Am inteles din acest superb articol ca michele a fost deranjat puternic de faptul ca un jurnalist l-a intrebat de Reghecampf despre o posibila colaborare cu fecesebe, in conditiile in care clubul fecesebe nu are inca anuntat un antrenor principal?? Pai daca nu s-a anuntat inca cine va fi antrenor principal al echipei, de ce sa fie lipsa de respect? Ca nu stia Samuila ce are de gand sa anunte michele peste 2,3 sau n-shpe zile??? Va dati seama cat de redus e cumatru' asta, colaborator pe teme sportive al unui post tv cu pretentii??? Cel mai grav este faptul ca respectivul post tv nu a luat atitudine fata de fostul pushcariash, ca Samoila e depasit clar de evenimente. Bafta!!
Portocala tv, ca si ziarul ala online de il au ei sunt cea mai mare gluma care poate exista. Asa era cand erau Telekom TV ... asa sunt si acum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.