Comentarii (26)
908074729289300
Radulescu Aurel  •  26 Noiembrie 2016, 07:07

Foarte corect! A venit vremea paltonului,a venit timpul sa plece si acest Multescu(o catastrofa de antrnor),dar nu singur,si toti pensionarii de la echipa,M.Popescu,Popov,Zlatinski,Rocha,Bancu,Mazariche,plus cei transferati de Popescu.O echipa penibila,care nu are ce cauta in primele 10 locuri,Joaca penibil de mai multa vreme. Valea Multescu,nu ai resuscitat nimic esti un deja-vu al incompetentei;

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  26 Noiembrie 2016, 06:39

Suntem alaturi de echipa noastra ...nu suntem suporteri de rezultat ...suntem cea mai curata echipa ...

372200936453671
Kall As  •  26 Noiembrie 2016, 00:19

Nea Gigi,lasă-ne bre! Ne-ai resuscitat.Gata,mulțumim! Acum,lasă-ne sa ne vedem de durerea noastră. Ia-l și pe Marcel,cu tine,cu titlu de campioana cu tot. Rotarule,ori îl aduci pe Bălăci ori du-te și ia-te de mâna cu Miţi și scutește-ne! Am ajuns sa am aceeasi scârbă,ca pe vremea ochelaristului. Sa va fie rusine!

valyomanyd
valyomanyd  •  26 Noiembrie 2016, 00:15
Postat de westfield pe 25 Noiembrie 2016, 23:19

Tu, progostane, mai faci si altceva decat sa tastezi ca un popandau minut de minut oe GsP?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

travka
travka  •  26 Noiembrie 2016, 00:10
Postat de martinpen pe 26 Noiembrie 2016, 00:04

Pai Steaua a cumparat tot ce e mai bun la echipele din campionat, cu ce sa mai atace aia ? Si asa, tot ia bataie...

si daca a cumparat, a cumparat tot din liga 1, nu a cumparat din Primera sau Premier League, nu e nici Steaua Barcelona , a cumparat jucatori care nu ar prinde nici echipa a treia de la barcelona probabil, plus ca voi nu intelegeti un lucru, asta pt ca majoritatea vb ca sa va aflati in treaba si nu ati calcat pe iarba pe un teren de fotbal vreodata, la orice echipa cand se vand jucatori cum a vandut Steaua sezonul asta, 18-20 de jucatori intr un sezon, si a adus 14-16 jucatori noi, e normal ca sezonul ala sa nu fie cel mai bun intelegi? nu exista relatii de joc, multi vin azi si maine joaca (Boldrin si Amorim) nici nu apuca sa isi cunoasca colegii, ce sa mai vorbim de relatii de joc si automatisme, o sa vezi la anu amice, daca mai vin in iarna 2-3 jucatori pe langa Alibec, un numar 10 si 2 fundasi centrali, la anu iti garantez eu ca Steaua ia titlu inainte de playoff

rakanishu
rakanishu  •  26 Noiembrie 2016, 00:09
Postat de observator_federal pe 25 Noiembrie 2016, 23:44

Pe Craiova nu o deranjeaza baricadele altora ci doar propriile ratari! Asa cum pe FCSB nu o deranjeaza arbitrii ci doar propriile personalitati din stafful echipei!

***, si tu ai halit ciorba de anu trecut de la Rin si ai inceput sa delirezi ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

martinpen
martinpen  •  26 Noiembrie 2016, 00:04
Postat de travka pe 25 Noiembrie 2016, 23:58

da nebunule e greu este? cu Steaua asa joaca toate echipele din campionat de vreo 10-15 ani si uite ca tot au luat titluri si au jucat prin Europa, voi ati facut 5-6 meciuri bune si deja nu mai puteti, echipa de sezon ca toate celelalte, CFR 3 sezoane, pac insolventa, Astra 3 sezoane urmeaza faliment, Urziceni 1 sezon, Vaslui 3 sezoane, Galati 1 sezon campioana si dupa 2 sezoane faliment, Petrolu la fel 3 sezoane, Rapid DESFIINTAT, Dinamo insolventa + locurile 4-8 in fiecare an

Pai Steaua a cumparat tot ce e mai bun la echipele din campionat, cu ce sa mai atace aia ? Si asa, tot ia bataie...

travka
travka  •  25 Noiembrie 2016, 23:58

da nebunule e greu este? cu Steaua asa joaca toate echipele din campionat de vreo 10-15 ani si uite ca tot au luat titluri si au jucat prin Europa, voi ati facut 5-6 meciuri bune si deja nu mai puteti, echipa de sezon ca toate celelalte, CFR 3 sezoane, pac insolventa, Astra 3 sezoane urmeaza faliment, Urziceni 1 sezon, Vaslui 3 sezoane, Galati 1 sezon campioana si dupa 2 sezoane faliment, Petrolu la fel 3 sezoane, Rapid DESFIINTAT, Dinamo insolventa + locurile 4-8 in fiecare an

observator_federal
observator_federal  •  25 Noiembrie 2016, 23:44
Postat de vlady1990 pe 25 Noiembrie 2016, 23:17

Multescule, acum da-ti seama cam cum a pierdut Steaua puncte, cu echipe care se baricadau pe doua linii, defapt si Craiova a jucat cam tot asa in meciul direct. Asa se intampla in general, cand te baricadezi si te mobilizezi, adversarului ii este greu sa marcheze, uneori face egal si pierde. De asta poate a parut ca unele echipe au un joc mai spectaculos. Cu Steaua cam toti s-au baricadat, e si randul Craiovei.

Pe Craiova nu o deranjeaza baricadele altora ci doar propriile ratari! Asa cum pe FCSB nu o deranjeaza arbitrii ci doar propriile personalitati din stafful echipei!

274175129612504
Alexandru Mihalache  •  25 Noiembrie 2016, 23:43

La infrangeri se vad mai usor slabiciunile tactice si tehnice in jocul echipei. Se observa lipsa inteligentei tactice de a ocupa spatiile necesare, care sa ofere solutii posesorului de minge si in final atacul sa devina combinativ. Distantele intre linii au fost mari, adversarii patrunzand periculos in momentul pierderii de minge. Remarc jocul portarului Calancea si la mijloc prestatia lui Baluta. Sper ca in perioada de pauza sa se realizeze cateva transferuri benefice echipei. Piturca ar fi cel care va elimina haosul tactic existent in momentul actual, si sunt sigur ca ar completa lotul cu jucatorii absolut necesari. Bafta multa!

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează