Comentarii (26)
observator_federal
observator_federal  •  25 Noiembrie 2016, 23:40
Postat de Maryo Instal pe 25 Noiembrie 2016, 23:34

nu lotul este de vina ci tu *** atata timp cat tii un rudimentar precum popov mereu in teren

Nu intelegi ca nu au avut voie sa mai transfere decat jucatori liberi de contract? Sa-l reprofileze pe Rambe (cum fac altii cu Tudorie fundas)? Se impun niste transferuri, sa vedem pe cine or sa aduca... Oricum este bine ca au pastrat un nucleu bun si valoric si ca varsta, la care lot adauva cateva achizitii bi e gandite.

209402592802433
Maryo Instal  •  25 Noiembrie 2016, 23:34

nu lotul este de vina ci tu *** atata timp cat tii un rudimentar precum popov mereu in teren

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

westfield
westfield  •  25 Noiembrie 2016, 23:19
Postat de valyomanyd pe 25 Noiembrie 2016, 23:11

Nu pot sa cred cat esti de prost ! "Ieste" ca nu ai citit articolul ?

Tu, progostane, mai faci si altceva decat sa tastezi ca un popandau minut de minut oe GsP?

vlady1990
vlady1990  •  25 Noiembrie 2016, 23:17

Multescule, acum da-ti seama cam cum a pierdut Steaua puncte, cu echipe care se baricadau pe doua linii, defapt si Craiova a jucat cam tot asa in meciul direct. Asa se intampla in general, cand te baricadezi si te mobilizezi, adversarului ii este greu sa marcheze, uneori face egal si pierde. De asta poate a parut ca unele echipe au un joc mai spectaculos. Cu Steaua cam toti s-au baricadat, e si randul Craiovei.

valyomanyd
valyomanyd  •  25 Noiembrie 2016, 23:11
Postat de arsenie_b pe 25 Noiembrie 2016, 23:07

*** speriat de bombe, pe cine mai dai vina de data asta?

Nu pot sa cred cat esti de prost ! "Ieste" ca nu ai citit articolul ?

arsenie_b
arsenie_b  •  25 Noiembrie 2016, 23:07

*** speriat de bombe, pe cine mai dai vina de data asta?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează