Alte știri din fotbal
Gigantul Benfica negociază transferul atacantului din România! » Sumele afacerii
0
Răzvan Raț pariază pe Pancu la Rapid: „Spiritul lui este important și sper să-l predea mai departe în vestiar”
0
Noul transfer de la FCSB face exact ce vrea Becali » Cum ar putea arăta echipa cu el în teren
5
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
3
Știri din fotbal internațional
Notițele lui confirmă! Jurnaliștii de la Bild au găsit planul lui Carlo Ancelotti în vestiarul Braziliei
0
Argentina - Egipt, în optimile Campionatului Mondial » Echipele probabile
0
Au refuzat PSG! Cât cere rivala din campionat pentru vedeta sa
0
FIFA a deschis „Cutia Pandorei”, Oliver Kahn intervine: „Dacă tot rescriem istoria fotbalului, am o sugestie”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
0
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
5
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Înarmarea, mai ales a Europei, linia principală a summitului NATO de la ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Mircea Rednic nu putea sa repare intr-o luna ce au stricat Bratu si Miriuta. In special, ”Florinel”. Se pare ca presa sportiva din Romania a ajuns mult mai rau decat isi putea cineva imagina. In loc sa incercati imbunatatirea fotbalului romanesc prin inlaturarea lui Gigi Becali, voi chiar ii incurajati actiunile.
Confirm!
Domnul Călinescu Numai prostii debitezi ,Nistor este accidentat ,și este printre singurii in care Rednic are încredere .Lotul asta de cirucuri nu la făcut el.O să facă echipă care o să se bată la titlu fii convins de asta de abia a venit și a ordonat apărarea cu ce are acum . .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce mizerie de ziar, ce mizerii de ziaristi!!!
MIRCEA REDNIC ,cu toti antifotbalistii care-i are acum a facut egal cu marele fecesebeu sustinut din tribuna de minusculii fecesebei ,care se mai bucura si ei pe siteuri de prostioarele lor .DOAR DINAMO BUCURESTI
Cei din "Serviciul Denigrari adversari cioban" isi fac datoria din plin!
Stai să vezi, drăcie, că s-a aflat de ozonarea fcsb-iștilor în fund ! În mod normal, echipa sistemului trebuie desființată iar suporterii acesteia trimiși la muncă.
Ați șters comentariul ,care nu era oricum injurios .Pescăria GSP își face " datoria"...
Cica,....."4 concluzii după prima lună de mandat".Toarasu vranceanu,cu articolul acesta,de altfel si cu altele asemanatoare,demontrezi ca te pricepi la fotbal ca mine la medicina plastica si reparatorie.Eu fiind de meserie lacatus mecanic.Ca-i scandal ? Pai unul ca tine face din tantar ditamai Tyrannosaurus-ul,pentru a isca si sa inteteasca in acelasi timp,un scandal imens si la maximum. Esti jalnic nene,dar nu te-ai prins.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.