Alte știri din fotbal
Gest de suflet în Parlamentul Moldovei pentru Mircea Lucescu
0
Fanii lui Dinamo i-au strigat numele lui Mircea Lucescu pentru ultima oară » Imagini sfâșietoare cu Răzvan Lucescu
0
Cum l-a numit Gică Popescu pe cel care a fost Mircea Lucescu: „Aseară mi-au tremurat genunchii când l-am văzut pe Camp Nou”
0
Gică Hagi a venit din nou la priveghiul lui Mircea Lucescu! „Regele”, în lacrimi lângă sicriu
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a sferturilor Conference League: Andrei Rațiu este titular, Răzvan Marin rezervă în Rayo Vallecano - AEK Atena
0
Criticat vehement pentru prestația din Barcelona - Atletico Madrid, Istvan Kovacs a fost delegat de FIFA la Campionatul Mondial
2
Barcelona se pregătește să-l reclame la UEFA pe Istvan Kovacs!
0
Arbeloa, atac voalat la Mbappe: „Trebuie să vrei mereu să fii tu însuți” » Vinicius? „E normal să fie huiduit”
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Tudor Chirilă, lui Nicușor Dan: „Ați devenit primul PSD-ist al țării. ...
Libertatea
Ultimul bastion MAGA din Europa, în pericol. Cât cântăresc intervenția lui ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Donald Trump i-a dat un nou ultimatum Europei și a făcut lista cu țările de ...
Libertatea
valiza e de steaua sa ne raportam la realitate
S-a stricat papucul plin cu lubenita si a zis ca pana "vine" ajutoarele sa mai posteze si el ceva interesant aici-sa.
lauda de sine ...:PPapp ,ti-au murit laudatorii ?:)
Folosesti trecutul...traiati, erat...noi traim in prezent! Normal ca avem dubii legate de CFR pentru ca nu cred ca a mai fost dat pana acum sa iasa o campioana care sa piarda cu 0-5 acasa si cu 2-4 de la niste desculti si sa n-ai niste dubii. Dar stii ce? Bateti-ne si voi o data...ca de la Dorinel incoace nu ati mai realizat asta si mai vedem. In weekend aveti sansa asta.
intradevar...in anii '900 cei care munceau pentru CFR erau foarte invatati :trollface:
Nu este nicio greseala, intelegi tu prost fineturile gramaticii. Esteo caracteristica specifica paturilor inferioare ale societatii, des intalnita la plebea stelista. CFR-istii sunt niste aristocrati. Mereu am fost.
*rusine:)))
ba lake mic ,pai noi macar am jucat o semifinala de cupa europeana ,voi ce ati jucat?:) turca ,3 camp blatuite,mi-ar fi ruinse!:))
Dezacordul, bata-l vina! Puneti mana pe carte, evoluati! CFR Cluj are suporterii pe care-i merita, SEMIANALFABETI !
E ziua in amiaza mare, nu viseaza nimeni. V-a pus atunci MM in genunchi sa va obisnuiti. Repede uitati cacatul ce v-a fost indesat pe gat in acesti ani, cum va batjocoreau toate noile promovate declarand ca "Steaua nu-i mai ce-a fost, batem steaua ...". Cum nici macar tiganii cersetori din provincie nu va mai asteptau la ssosire in oras, asa de parliti erati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.