Alte știri din fotbal
Gheorghe Hagi a convocat de urgență 5 jucători, după Dinamo - FCSB, inclusiv pe cel mai contestat fotbalist al barajului!
0
Veste tragică: antrenorul din 2023 al lui FCU Craiova s-a stins la 58 de ani
0
Marius Baciu, „antrenor-impresar” la FCSB: „Chiar azi am primit un telefon pentru acest jucător. Nu i-am zis lui Gigi Becali”
0
Florent Poulolo a semnat! Al treilea transfer al verii pentru cel mai grăbit club din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
2
Pe aripile victoriei din Anglia spre Budapesta » Mikel Arteta, ridicat la gradul de „colonel” la Londra!
0
Poliția din Budapesta, în „cod roșu” de alertă la PSG - Arsenal: vin la meci, dar nu au bilete
0
Arsenal, la 90 de minute de istorie! Saka și Odegaard au dezvăluit secretul din vestiar înaintea finalei cu PSG
0
Lifestyle
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Un angajat al primăriei a găsit din întâmplare lingouri de aur de 40.000 de ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Mai ***, ***, ***, toata tara stie cum ne-a furat Coltescu la meciul cu Astra din turul campionatului trecut. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in primul rand,clona cui ***? astra a intra pe ruta campionilor si a dat de cel mai usor adversar aka copenhaga. astra in europa este zero barat. nici nu stiu de ce *** mai discutam despre astra,daca aia oricum se desfiinteaza la anu. si pandurii a intrat in grupele e.l. si vaslui. deci nu este un lucru spectaculos. a avut noroc ca i-au luat de sus cei de la lyon si west ham. atata tot.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
30 ha langa Bucuresti ptr 30 ha de parloaga la mama dreaqu? Prejudiciu 800 mii euro??? Asa a hotarat justitia? Amice, ma fáci sa rad! Un infractor ordinar a pus mana pe cea mai titrata echipa a Romaniei! Decat pe mana luí mai bine sa dispara, la fel si Dínamo! Astea trebuiau desfiintate in 90,echipe ce -si imparteau cupe si campionate prin birourile generalilor de militie si armata.
Si despre ce furt vorbesti de anul trecut?Astra v-a bătut de trei ori din patru meciuri in campionat, in ultimul meci din play off ati scăpat ieftin doar cu două boabe si ati terminat campionatul la vreo câteva pct bune distanta,i-ati batut doar in Cupa Adeplast.
Pe ruta necampioanelor Astra a fost eliminată de Copenhaga care joacă in grupele UCL iar in EL au mult mai multe sanse de calificare decat Steaua,i-au scos doi ani la rand pe WHU,au batut OL la ei acasă, despre ce vorbim?Cum se pot compara cele două echipe la rezultate internationale in mintea unora?!
cred ca glumesti. cum sa valoreze 200 de milioane? wtf? instanta a spus ca valorau fix 800 de mii de euro. iar becali a dat banii inapoi. auzi la el 200 de milioane:)) daca valorau 200 de milioane,acuma Steaua era cel putin de nivelul lui zenit. iar cu,campionatele nu ai dreptate. pai Steaua termina pe locul 6 si facea cele mai multe puncte in europa pentru Romania. intrebarea este,de cate campionate a fost Steaua deposedata prin furt? pai uita-te numai la sezonul trecut,Steaua a terminat pe locul 2 si astra pe locul 1. Steaua trece de turul 3 preliminar ucl,nefiind cap de serie si pe ruta necampionilor,astra pe ruta campionilor,este eliminata din primul tur jucat si doar mafia lui platini care a decis aberatia ca daca esti eliminat in turul 3,mai primesti inca o sansa in e.l.,i-a mai tinut nemeritat in europa. mah,daca esti eliminat in ultimul tur preliminar ucl,da,mai ai o sansa in e.l.,dar daca esti eliminat in penultimul tur preliminar in ucl,nu mai ai ce cauta in europa.
cand? au luat 4-0 de la fecedebe aka rusinea romaniei. s
A bagat bani pe dreaqu! Amice, daca Armata nu mai avea ce sa faca cu terenurile alea le scotea la licitatie si valorau mai mult de doua sute de milioane de euro! Cate campionate a castigat echipa ciobanului corect, pe terenurile unde a jucat cu adversarii!? Aaaa, cu echipe satelit si arbitrii, da, a castigat!
Nici nu am mai citit ce scrie in postare atata timp cat am citit doar titlul. Asa cum e obisnuit poporul roman cu asemenea "neprezentari", ASA nu doar ca o sa se prezinte la meci, dar o sa si castige. Istoria recenta mai cunoaste cazuri din astea de manipulare, exemplu Pandurii care aici in paginile acestui tabloid n-aveau nici macar bani de tren pana la Bucuresti, dar cum se face ca au fost "teleportati" in Capitala si culmea jurnalismului sportiv dambovitean, au mai plecat si cu toate cele 3 puncte.
hai sa nu fim ipocriti.\ ce spui tu,este penibil. deci au furat altii miliarde de euro si pastreaza banii pentru ei,iar asta a dat banii inapoi pentru armata. tradatorii aia de la csa ,care au tradat si armata romana,aia au furat de la noi,nu becali. becali,de bine de rau,a bagat banii inapoi in fotbal si Steaua ne-a adus enorm de multe bucurii in ultimi 15 ani. iti dai seama12 din 13 calificari in grupe. doar toti am fost bucurosi dupa golul lui tamas de joi. o tara intreaga a fost bucuroasa dupa golul lui tamas de joi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.