pote  •  29 Octombrie 2019, 10:01

Nimeni nu e de neinvins.! Fotbalul e miscare nu are faze teoretice ca la sah. Se poate intampla orice in fata oricui. A luat bataie barcelona si real madrid,si e normal,in teren fotbalul e altu fata de cel privit.

petrucj
petrucj  •  29 Octombrie 2019, 09:42

Si apropo de ce zice Petrescu. Cand am fost mai buni in repriza a doua? Nu am avut nici o ocazie si nu am legat nici o pasa. A fost acolo un penalty nedat dar pe care dupa cum am jucat nu il meritam in nici un fel. Iasiul a dat gol si a mai avut 2-3 ocazii mari iar noi jucam cu centrari pe Golofca? Cum sa joci cu centrare pe Golofca?????? Daca tot joci cu centrari macar baga un jucator de talie nu pe cel mai mic jucator din lot. Iar de Arlauskis ce sa zic? Face deja multe gafe, iar norocul nu poate tine la nesfarsit.

daniaania
daniaania  •  29 Octombrie 2019, 09:41

Nu conteaza acest meci. Poate am ajutat iasul sa primeasca niste bani din bucale....ca au mari probleme financiare.

1226675807453847
Traian Schiopu  •  29 Octombrie 2019, 09:40

Asa cum a fost anul trecut când echipa GazMetan, condusa de acelasi antrenor Mihai Teja, a condus cu 2-0 la Cluj și a fost "ajutată" de arbitrii să piardă. Din fericire pentru GAz Metan, s-a terminat 2-2 meciul, ptr. că a ratat CFR Clu un penalty în ultimul minut de joc....

petrucj
petrucj  •  29 Octombrie 2019, 09:34
Postat de clujcampion pe 29 Octombrie 2019, 07:43

Multa ura si multa prostie printre astia care cometeaza pe aici. Pana una-alta e singura echipa care joaca in EL si mai mult, are c6 puncte din 3 maciuri. Restul e can-can.

Ai dreptate. Dar asta nu justifica nici intr-un fel modul in care Petrescu ii scoate din forma. Rondon cand joaca cand nu joaca, Traore cum incepe sa joace putin il ti pe banca, Omrani incepe sa dea goluri il ti pe banca si apoi te plangi ca nu joaca nimic. In aparare in ultimele 4 meciuri nu am avut aceeasi pereche de fundasi centrali, ba Boli cu Burca ba Vinicius cu Boli, ba Pascanu cu Vinicius, La mijloc jucam cu Hoban care, cu tot respectul, nu mai face fata. Joaca doar din experienta dar e depasit constant de adversar. Cand schimbi echipa la fiecare meci ce relatii de joc mai poti sa ai? In loc sa joci cu Deac si Bordeianu de la inceput si sa ii scoti dupa pauza tu ii ti pe banca si ii bagi cand te arde buza. Dan Petrescu a facut praf in ultimele meciuri tot ce a construit echipa pana in luna septembrie. E inadmisiibil sa ai in mana meciul si tu din minutul 10 sa te retragi in aparare cu Iasiul care nu mai bate pe nimeni de 2 luni.

clujcampion
clujcampion  •  29 Octombrie 2019, 07:43

corectu
corectu  •  29 Octombrie 2019, 07:39

Dacă Avram elimina 2 jucători de la Iași,atunci poate scotea și CFR-ul un egal.

277350406533972
Domnul Florin Holostencu  •  29 Octombrie 2019, 07:07

Io zic să faci o cerere la UEFA şi la LPF să te lase să joci toate meciurile în Gruia.