Alte știri din fotbal
A jucat în Liga 1, a marcat pe „Oblemenco” și a fost iubit de fanii Craiovei » Acum are o nouă sursă de venit: „Sigur vor apărea și sponsorizările”
0
Adrian Mutu rupe tăcerea: „Am acceptat să merg la CFR Cluj!” » Unde s-au blocat negocierile
1
Play-off-ul Cupei României Betano » Calificări dramatice: victorie după prelungiri + meci decis după loviturile de departajare
0
Adi Popa a luat decizia în privința retragerii!
4
Știri din fotbal internațional
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Rodri, prezentare spectaculoasă la Barcelona: „Stăpânul spațiului și al timpului”
0
Novak Djokovic a refuzat comparația cu Leo Messi: „Aș vrea să fiu ca el! La 39 de ani, să joc doar 90 de minute”
0
Un șofer de coșmar! » Legenda lui Manchester United, interzisă șase luni la volan după infracțiuni în două zile
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
13
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Nu e corect !! trebuia sa jucati odata cu noi, asa cum e in rusia, cehia, italia..au jucat cu juniori, asa trebuia sa jucati si voi...normal, acum sunt meciuri de vacanta cu echipe ce nu au motivatie...nu e deloc corect !!! trebuia sa jucati odata cu noi !!
Sibiul sunt salvati le dau cel puțin 4p, chindia sunt prea slabi lejer face dinamo 6....deja sunt 10....viitorul face o omenie in ultima etapă, posibil ca singurul meci pe bune sa fie cel cu sepsi.... Dar cam au acontate 12-13p.... Iar sibiul cu noi va trage pentru dinamo sa nu retrogradeze
Găman a avut o contribuție decisivă în acest meci. Suspect personaj.
Iesene, aici nu mai este vorba de valoarea lotului lui Dinamo, sau de pregatirea lor fizica...aici conteaza ca, avem meciuri cu echipe ce joaca degeaba..si ai vazut, e la moda in liga 1 ca echipele ce joaca degeaba, sa piarda punctele...ai vazut tu pana acum pe acest final de sezon, play off sau play out, ca o echipa ce nu are nevoie de puncte, sa impiedice pe cineva ? eu stiu ca inca speri..este logic. sper sa schimbe astia ceva si sa se salveze si iasiul, ptr Rednic !
si cine este de vina ca nu stimulati financiar pe chindia sa scoata macar 2 puncte din dubla cu vitan barzesti. acolo este cheia daca le dati bani celor de la chindia scot sigur macar 2 puncte cu vitan barzesti si voi sunteti salvati. dar ambrozie ala de la voi va vrea in liga a 2-a,chiar nu stiu de ce.
bai baieti,voi si cu clinceniul mai bine ati incepe sa strangeti niste bani pentru a stimula financiar chindia sa scoata macar 1 punct cu vitanul barzesti. 20 de mii la victorie. 10 mii la egal si o sa bata chindia pe vitan barzesti tur-retur. sau becali sa dea banii aia.
asta ati si vrut...sa vedeti ce rezultate va trebuie...numai cu golanii..ca pe timpul lui postelnicu...
Dinamo trece pe doi dacă bate în toate meciurile.
Sa fiu sincer, nu mai tataie nimic..de cand a pierdut clinceni doua meciuri consecutive si am vazut ca, chindia nu mai are sanse, plus sibiul salvat..si mai ales ca ne lasa astia sa jucam cu cel putin 75 % din echipa !
In mod normal, dupa 2 saptamani de pauza si la ce lot slab are dinamo, nu aveti nicio sansa sa va salvati !! PUNCT !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.