Comentarii (186)
cpt.ahab  •  02 August 2020, 15:46
Postat de roja__azul pe 02 August 2020, 15:38

Daca asa se stabileste campioana, de ce nu s-ar proceda la fel si la retrogradare!:)

Da. Vassaras e echidistant! Iar noi, popor ingrat nu știm să-l apreciem. :))

cpt.ahab  •  02 August 2020, 15:35
Postat de roja__azul pe 02 August 2020, 15:23

11 metri clar pentru Chindia!!!

Găman n-are nicio scuză. Niciuna. Nu dai penalty la un asemenea henț decât dacă ești rău intenționat!

roja__azul  •  02 August 2020, 15:23

11 metri clar pentru Chindia!!!

atrocitus  •  02 August 2020, 17:45
Postat de mario_rdfe pe 02 August 2020, 17:37

Anita este patroana, sotia ! iar Dinamo si daca nu ar vrea cele 11 puncte necesare sa scape de baraj, tot le primeste, cadou! cu fundita, patroana vine cu un colet roz de 6 puncte, regele isi plateste si el datoria si trimite un portofelas cu 3 puncte, si cu cele doua puncte pe care zici ca le luam cu, chindia..sunt 11 !

repet,cu 11 puncte,daca iasiul bate in ultima etapa(si o sa bata),terminati sub iasi. deci repet,daca faceti 11 puncte retrogradati. sau tu te bazezi pe faptul ca clinceni nu face cel putin un amarat de punct? si atunci,s-ar face un clasament in 3 cu clinceni,iasi si voi si voi ati fi pe ultimul loc cu 4 puncte,clinceni ar avea 6 si iasi 9.

caesarone  •  02 August 2020, 17:17
Postat de mario_rdfe pe 02 August 2020, 17:15

Ok, nu te contrazic...dar Dinamo tot se salveaza lejer, iar tu stii asta !

Eu mai degraba cred ***:)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

caesarone  •  02 August 2020, 17:13

Chindia e prima si Dinamo a doua!:)))

amicu  •  02 August 2020, 16:18

Arbitraj mizerabil. Penaltyul Iașului a fost ușor acordat, însă Mihalache face un henț clar în careu și arbitrul NU VREA sa dea. Aici a fost hoție la drumul mare.

roja__azul  •  02 August 2020, 15:38
Postat de cpt.ahab pe 02 August 2020, 15:35

Găman n-are nicio scuză. Niciuna. Nu dai penalty la un asemenea henț decât dacă ești rău intenționat!

Daca asa se stabileste campioana, de ce nu s-ar proceda la fel si la retrogradare!:)

paulo  •  02 August 2020, 14:49
Postat de atrocitus pe 02 August 2020, 14:28

incredibil cu cata determinare joaca astia de la chindia,zici ca vitan barzesti ia platit. daca ar juca asa si cu vitan barzesti ar fii imposibil sa nu scoaat cel putin 2 puncte. iar daca chindia din dubla cu vitan barzesti scoate 2 puncte(nu-i greu),vitanul barzesti este matematic retrogradata.

Dinamo e din gura echipa care a stat în izolare , deși covid au avut mai multe echipa... Dinamo a fost dezavantajate de frf pentru ca trebuia sa primească 3-0 după ce fc fcsb 2003 a jucat cu un jucător suspendat... Nu mai băgat o câmpii...

rise  •  02 August 2020, 20:05

Nu mai fac iesenii acum scrisoare catre frf ? Azi au castigat doar cu ajutorul arbitrului. Meciul cu sepsi castigat cu 2 autogoluri si 1 gol din offside. Cei mai penibili sunt iesenii urmaresc paginile de fb ale tuturor echipelor iar voi meci de meci urlati doar ca sunteti furati sau ca alte echipe fac blat. Din cauza ca voi nu sunteti in stare sa bateti pe teren propriu echipe precum clinceni vedeti numai blaturi. Sper sa picati in b.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 19