Alte știri din fotbal
CFR Cluj, DEZASTRU financiar: datorii de peste 25 de milioane de euro, doar 10.000 de euro profit pe transferuri!
0
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
7
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
2
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Știri din fotbal internațional
Corriere della Sera dictează o revoluție în Italia: „Adio celor peste 30 de ani! Italia reîncepe de la acești patru”
0
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
2
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Nenea Flavius e ridicol la fel cum a fost la Dinamo. Tot el e autorul proverbului,, Fara cele 5 goluri, Steaua nu castiga". Calificarea din playoff de anul trecut a fost o intamplare... Iar meciul de aseara a fost oglinda proverbului,, Scopul scuza mijloacele" Dar e greu sa intelegi cand esti Cap de ciment!
un om mic, stoican - sper sa retrogradezi
un comentariu corect. meciul a fost de divizia B. m-am uitat acum la Snagov cu Balotesti jucat intr-o baltoaca. a produs mai mult fotbal decat meciul de aseara de la Iasi. cu jocul de acum DInamo nu poate sa emita pretentii la playoff. dar cand toata lumea l-a vazut jucator de fotbal pe Cristovao ala...nici nu cred ca vom evolua prea curand.
Iasiul a avut un singur șut pe poartă și nu a avut nici o ocazie clară de gol ! Stoican ar fi trebuit să aibă fair play și să spună că din cauza unei simulări murdare în care a fost fault pentru Dinamo, arbitrul a dat invers și a eliminat incredibil un dinamovist total nevinovat ! Oricum un arbitraj de fotbal feminin și mari greșeli ! Sunt curios ce notă i-a dat observatorul de arbitri !
Bai *** pleaca si antreneaza prin liga a 3a lasa echipa de Oldboys sa se odihneasca nu mai mancati banii pensionarilor de pomana
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stoicane cate ocazii a avut echipa ta de handbal?
Si de ce nu au atacat ca la handbal? N-au cu cine? S-o legitimeze pe Neagu ca tot sunt plini de bani ca broasca de par!
Asa e!Sa nu ne imbatam cu apa chioara!Dinamo tot meciul, nu a fost in stare sa lege doua pase!A etalat un joc... penibil!Si sa nu uitam ca a jucat cu o echipa a Iasilor, care in play out a pierdut toate meciurile de pe teren propriu!Iar Dinamo a castigat dintr-un penalty-acordat la o actiune fara nici o perspectiva,prima data cand a intrat in careul advers-la o eroare a "eronatului"Cioinac!
Stoicane ce naiba iar nu va dat astia bani ?ati mancat stevie si ati avut ***? ca prea vati ***i aseara..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stoicane, ai vazut alt meci. pe final Dinamo putea sa faca 3-0 lejer!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.