Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Mai încearcă! Vorba ta " așa-i că nu-nțelegi"? Să te ajut ca să nu te mai obosești cu un răspuns: dacă nenea scria că până la 30 aprilie sunt obligați să stingă obligațiile cu termen de plata 31 decembrie avea o logică, așa... nici ASE-ul ăsta nu mai e ce era !
Asa-i ca nu-ntelegi?..Trebuie stinse toate datoriile care trebuiau platite pana la sfarsitul anului trecut. Cele care au aparut dupa 1 ianuarie ,au alt termen. Copilu zice ca le va plati integral. Ramane de vazut.
E ca si la rusi, din moment ce guvernul sarb e pro Putin si Rusia. La sarbi are prieteni si sunt, ca mentalitate si temperament, cam ca noi. Multi au uitat, dar Ghita a platit jucatori si antrenori sarbi cu bani buni atata timp cat a finantat echipa de baschet a Ploiestiului.
I-aauzi!Dupa logica unuia ca tine de ce nu o fi fugit la ruși bre,de ce s-a dus la Belgrad?!Daca el zicea ca era convocat de doua ori pe saptamâna la„stația CIA din București”crezi ca nu a fost verificat?!
Iar tu esti clumea prostiei daca crezi ca Ghita nu era extradat pana acum daca nu era omul rusilor. Hai pa, că ma plictisesti.
Cred ca sta 3 ore pe zi si se admira in oglinda, sa gaseasca privirea pe care s-o ofere fotografilor, omul se studiaza la greu.
Bah ești culmea„inocenței”!Pai când a „defectat”Ghița,Putin se pupa *** cu alde Macron și alde cancelarul Germaniei!Cum sa fie el„ruso...draci”-când el(dupa cum povestea la România TV),de doua ori pe saptamâna(el--in calitate de șef al comisiei parlamentare de„control”a SRI-impreuna cu Victor Ponta-in calitate de Prim ministru și Laura Codruța Koveși-in calitate de Procuror general al DNA),erau convocați la ședința la„stația CIA din București”-cu privire la„lupta anticorupție”!Ca sa nu mai zic ca era abonat la contracte cu statul-din alea„secret de stat”,care sunt exceptate de la orice control-a se citi in folosul anumitor servicii!Iar la timpul respectiv s-a vorbit in presa ca „defecțiunea”lui Ghița daca nu a fost pusa la cale,oricum s-a facut cu ingaduința noului șef al SRI,pus de noul președinte!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PNL = PSD = derbedei. Rămâne cum am stabilit. Copilu' vrea să facă și sin Petrolul un vehicul electoral.
Mergi departe zic eu. E mai simplu cred. Copilu e un emanat al oamenilor de bine din PDL acum PNL. La Ploiesti e primar PNL. Se apropie alegerile.
N-a venit el degeaba. Cuma am mai spus, cred ca infractorul Ghita se afla in spatele acestei mutari. Bineinteles, venita tot pe filiera politica, doar n-ai vrea ca cei care conduc acum sa-si piarda privilegiile. Petrolul va fi un alt vehicul electoral al PSD-PNL. Prostii din tribuna trebuie sa priceapa ca fara ei nu pot avea fotbal (circ). Nimic nu-i intamplator pe lumea asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.