Alte știri din fotbal
Stop-cadru! Cine este personajul misterios alături de care a apărut Mihai Stoica la FCSB - Beșiktaș
0
Singurul stadion din Superliga cu „trei tribune 1”, inaugurat oficial astăzi » Cum arată după modernizare
0
Universitatea Craiova - Stuttgart 2, al doilea test al oltenilor în Turcia. Informații de la fața locului, de la reporterii GSP
0
„E clar că nu mai există o limită” » Alex Chipciu, discurs cu ecouri, după ce Nicolae Stanciu a primit amenințări în online: „Pe rețele sunt cei mai șmecheri. Câte amenințări am primit și eu...”
0
Știri din fotbal internațional
Horațiu Moldovan, deturnat din drumul spre Gil Vicente » A Bola anunță: „Discuțiile sunt într-un stadiu avansat”
0
Edoardo Bove își ia adio de la Roma și revine în fotbal » Cu cine semnează mijlocașul cu defibrilator implantat
0
Al Akhdoud - Al Ahli, în Arabia Saudită » Debut infernal pentru Marius Șumudică
0
Preferința curioasă a lui Leo Messi: cu ce își combină vinul de 60 de euro » „Așa se duce mai rapid alcoolul din corp”
2
Lifestyle
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
6
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
8
Cine este polițistul care l-a ucis pe Sergiu Țârnă, moldoveanul de 25 de ...
Libertatea
Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a fost întrebat dacă-l va captura pe Vladimir Putin, cum a ...
Libertatea
Mai încearcă! Vorba ta " așa-i că nu-nțelegi"? Să te ajut ca să nu te mai obosești cu un răspuns: dacă nenea scria că până la 30 aprilie sunt obligați să stingă obligațiile cu termen de plata 31 decembrie avea o logică, așa... nici ASE-ul ăsta nu mai e ce era !
Asa-i ca nu-ntelegi?..Trebuie stinse toate datoriile care trebuiau platite pana la sfarsitul anului trecut. Cele care au aparut dupa 1 ianuarie ,au alt termen. Copilu zice ca le va plati integral. Ramane de vazut.
E ca si la rusi, din moment ce guvernul sarb e pro Putin si Rusia. La sarbi are prieteni si sunt, ca mentalitate si temperament, cam ca noi. Multi au uitat, dar Ghita a platit jucatori si antrenori sarbi cu bani buni atata timp cat a finantat echipa de baschet a Ploiestiului.
I-aauzi!Dupa logica unuia ca tine de ce nu o fi fugit la ruși bre,de ce s-a dus la Belgrad?!Daca el zicea ca era convocat de doua ori pe saptamâna la„stația CIA din București”crezi ca nu a fost verificat?!
Iar tu esti clumea prostiei daca crezi ca Ghita nu era extradat pana acum daca nu era omul rusilor. Hai pa, că ma plictisesti.
Cred ca sta 3 ore pe zi si se admira in oglinda, sa gaseasca privirea pe care s-o ofere fotografilor, omul se studiaza la greu.
Bah ești culmea„inocenței”!Pai când a „defectat”Ghița,Putin se pupa *** cu alde Macron și alde cancelarul Germaniei!Cum sa fie el„ruso...draci”-când el(dupa cum povestea la România TV),de doua ori pe saptamâna(el--in calitate de șef al comisiei parlamentare de„control”a SRI-impreuna cu Victor Ponta-in calitate de Prim ministru și Laura Codruța Koveși-in calitate de Procuror general al DNA),erau convocați la ședința la„stația CIA din București”-cu privire la„lupta anticorupție”!Ca sa nu mai zic ca era abonat la contracte cu statul-din alea„secret de stat”,care sunt exceptate de la orice control-a se citi in folosul anumitor servicii!Iar la timpul respectiv s-a vorbit in presa ca „defecțiunea”lui Ghița daca nu a fost pusa la cale,oricum s-a facut cu ingaduința noului șef al SRI,pus de noul președinte!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PNL = PSD = derbedei. Rămâne cum am stabilit. Copilu' vrea să facă și sin Petrolul un vehicul electoral.
Mergi departe zic eu. E mai simplu cred. Copilu e un emanat al oamenilor de bine din PDL acum PNL. La Ploiesti e primar PNL. Se apropie alegerile.
N-a venit el degeaba. Cuma am mai spus, cred ca infractorul Ghita se afla in spatele acestei mutari. Bineinteles, venita tot pe filiera politica, doar n-ai vrea ca cei care conduc acum sa-si piarda privilegiile. Petrolul va fi un alt vehicul electoral al PSD-PNL. Prostii din tribuna trebuie sa priceapa ca fara ei nu pot avea fotbal (circ). Nimic nu-i intamplator pe lumea asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.