Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu „i-o taie” în premieră lui Răzvan Burleanu: „De ce n-a făcut-o?!”
0
„Ienei a luat echipa gata făcută de la soțul meu” » La 40 de ani de la Sevilla, soția lui Florin Halagian a vorbit cu GSP despre dilema Steaua '86: „Asta l-a deranjat pe Alecsandrescu”
5
Legenda lui Dinamo a „tunat” de ziua clubului: „O glumă proastă, ca emblema”
4
Ziua în care FCSB vrea să prezinte noul antrenor: „Gigi Becali vorbește cu el”
1
Știri din fotbal internațional
E haos la Real Madrid! Mesaje cenzurate și o reacție incredibilă în momentul intrării lui Mbappe
0
Experții avertizează înainte de Cupa Mondială: „Spectatorii ar putea fi puși în pericol”
0
Franța a anunțat lotul pentru Cupa Mondială: starul lui Real Madrid, lăsat acasă de Didier Deschamps
1
Experiența unică: stadionul legendar din Argentina devine hotel pentru o noapte
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
5
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Prins cu 100.000 de euro cash: fostul șef al Parchetului de pe lângă Curtea ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Da:) logic. Daca seful, patronul vostru a vrut sa “traga pe dreapta” o echipa :) si nu s-a conformat legii:) prostilor
Dar Rapidul exista?… instanța s a pronunțat pe ce s a întâmplat pana in 2017, nimeni nu poate împiedica CSA ca după hotărârea definitiva sa fie continuatoarea echipei ce a câștigat CCE…e absurd sa spui ca actuala Steaua e alta echipa dar Rapidul e continuatoare adică aceeași echipa, Craiova lui rotaru la fel deși au închiriat palmaresul, și așa mai departe
Deci Steaua nu mai exista dar Rapidul decedat exista
Bine spus! Felicitari!
Raureanu :)))))
Am mai spus-o, aici e și o confirmare. Talpan e cioclul echipei de fotbal Steaua, între altele câștigătoare a CCE in 1986.
Dragă Domnule Râureanu, faceți cu bună știință, *** cel care a înscris o echipă direct în prima ligă, fără a fi continuatoarea echipei care a deținut acel loc! Pe scurt, FCSB nu este posesoarea palmaresului din 2003 până în prezent, ci doar până în 2014! În 2014 Armata și-a reînființat echipa de fotbal, nu avea cum palmaresul să fie pe la Mogoșoaia sau Berceni! Mai departe, mă întreb și eu, de ce se zbate atât de tare col. Talpan și câștigă procesele pe bandă rulantă, dacă diriguitării clubului nu fac nici un efort să ia măsurile organizatorice pentru a putea promova? Cui folosește această luptă oarbă? Ce proiect de viitor are Steaua? Păcat de palmares și de istoria clubului, ajuns la dispoziția unor conducători nepricepuți și a unui proprietar de club fără nume (FCSB e un nume? ce înseamnă?), om cu educație precară, venal și fără caracter, prezență grobiană în fotbalul românesc!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu există nici o echipă cu numele Steaua în liga 1.
Marca nu inseamna desenul, inseamna potentialul de business si din cate stiu eu se calculeaza pe an. Are sens ca marca Arsenal sa valoreze 46 mil./an. La vremea respectiva am cautat pe net ceva legat de marca Steaua si am gasit un document in care era un clasament, clasament in care valora 3.6 mil /an. Asa ca intelegi de unde se cer 36 mil, prejudiciul posibil in 10 ani.
Echipa care a câștigat Cupa Campionilor și Supercupa Europei era echipa Armatei,vă place sau nu,asta de acum a păstorului albanez este o glumă ,ce continuatoare,a cui?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.