Alte știri din fotbal
Rapid - Rapid Viena, al doilea amical al verii pentru giuleșteni » Echipa de start a lui Daniel Pancu
0
Andre Duarte, gafă uriașă în primul amical al verii! Eroarea fundașului a deschis drumul spre dezastrul celor de la FCSB
0
Ce scriu belgienii, după Union St. Gilloise - FCSB: „Festival”
2
FCSB, umilită de Union St. Gilloise! Cu Darius Olaru titular, belgienii s-au distrat pe teren
29
Știri din fotbal internațional
Interes din Serie A pentru Ioan Vermeșan » Internaționalul U21 a refuzat joi o ofertă din Superliga!
0
Fan englez, dispărut în drum spre Campionatul Mondial, găsit după 10 zile într-un bar din Barcelona: „Am rămas să mă bucur de meci”
0
După Mondialul istoric, naționala din Capul Verde a beneficiat de o primire spectaculoasă pe aeroport
0
Leii din Atlas nu aleargă după pradă, o așteaptă » De ce Marocul începe să sperie Mondialul
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
0
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Mondialul de fotbal a strivit audiențele televiziunilor de sport. Prima ...
Libertatea
Donald Trump, la limita rasismului într-o postare despre Europa: „Când ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Grupul de la Vișegrad iese din „clandestinitate” după căderea lui Viktor ...
Libertatea
De necrezuttttt...!!! Cum ,a ajuns Zotta specialist ??? Pai când același Zotta a spus ca la Tănasa trebuia galben pentru simulare și nu penalty ...se ce GSP nu l ați tratat ca specialist în arbitraj ???? !!!
Vorbeeești...deși se vede ca nu te-ai uitat la meciul din supercupa Angliei !Daca te-ai fi uitat-ai fi vazut ca Mc Alister avea mâinile intinse ca la inot-la nivelul capului- când a sarit -„la cap”-impreuna cu adversarul-și a lovit mingea schimbându-i direcția!Pe când Boateng-in cadere-a lovit-o când a plonjat sa o respinga(o urmarea și Mihai Popescu)!Ideea este ca UEFA intârzie sa dea o reglementare clara a „hențului in careu”-practic lasând la interpretarea arbitrilor!Și cum atât Liverpool cât și echipa bașkan-ului din Pipera sunt...campioane-arbitri nu au riscat și au interpretat faza exclusiv in favoarea lor!
ma repet, daca se doreste fotbal corect, de la federatie, la ligi la arbitrii, la stafful cluburilor si pana la patroni de cluburi toti trebuie interzisi in fotbal si reinceput curat, orice mica "plomba" va fi inutila
Beeei, asta, caz de reanimare, iar te-ai uitat la TV si nu ai inteles nimic?! Mainile departante de corp in cazul alegarii in viteza sau a sariturii pentru jucarea mingei cu capul nu sunt tot una cu a tine mainile intinse lateral si a avea intentia de a juca mingea, lovind-o cu mana in loc sa o lovesti cu piciorul. Te-ai uitat la Crystal Palace - Liverpool si ai vazut "Feriti-va de magarus!"...
Recunosc, poate sunt prea implicat, dar tu daca esti neutru si obiectiv, revino te rog cu un comentariu dupa ce analizezi atent secunda opt din video atashat. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bani de furci și de topoare s-ar găsi, dar ce te faci că nu s-a inventat încă rețeta de succes, adică praf de pușcă, apă și mălai !
Calin, fi-V-AR de poveste...
Rapidistii au cerut!.... Gigi nu le-a dat!
Te uiți imparțial? Randumb și imparțialitatea. Hahaha! Oricâte nickname-uri ți-ai da lumea știe cine ești.
Gino la brutarie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.