Alte știri din fotbal
Dinamo - U Cluj, duel tare pentru primele locuri în Superligă » Echipele probabile + cotele bookmakerilor
0
UTA - Corvinul, în runda #6 a Superligii: măsură inedită anunțată de galeriile celor două cluburi » Echipe probabile
0
Alte 7 meciuri astăzi în Liga 2, după ce vineri Ionuț Chirilă și puștii lui au produs surpriza etapei
23
Scandal-monstru după Petrolul - Rapid, zeci de arestări
1
Știri din fotbal internațional
Hull City - Manchester United, în prima etapă din Premier League » Echipele probabile
0
La asta s-a ajuns! Ultrașii lui Marseille s-au răzbunat pe naționala Franței, la primul meci din acest sezon
0
Schimbă Dennis Man echipa, pe final de mercato? Gianluca Di Marzio a dezvăluit unde poate ajunge
0
Dorința i-a fost îndeplinită: Marian Huja a fost prezentat la noua echipă
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
18
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Bravo băieți ! Guvernul si CNI se pregătesc de prada! Cat se poate șterpeli la 4 stadioane noi făcute intr-un singur in București?? Ei nu au preocupări ca vor rămâne nefolosite, se vor ruina, vor genera pierderi. Ei vor sa le faca da poată manevra peste 200 mil euro. Legătura cu aeroportul nu se face, Bucureștiul cade in bucăți pe nou, poluarea ne omoară si nemernicii fac 4 stadioane noi necesare doar pentru cateva ore de antrenamente, nu pentru jocuri! O dementa, o nesimțire, o sfidare a plătitorilor de impozite, un dezmăț pe bani publici !!!
stadionul ghencea sigur se face. stadionul lui dinamo aka rusinea romaniei sigur nu se face. acuma a spus gica popescu la digi.
Daca "se ocupa" Georghe Popescu...
OOPS..TOCMAI PE PIANIST L AM SARIT..SCUZE.. ..FRATELE.. :)))))0
PUPA V AS RECI..TELEAGA..BOMBONEL..NEA CORNELUSH.. VERII..BORCEA.. LANGA FRATIORUL VOSTRU CU MARIREA..? ASAP
se va construi un bilding de 23 de etaje, sau un mall supraetajat si toata lumea obeza si iubitoare de playstation si hamburgeri va fi fericita. ce...sa caute un stadion in mijlocul unei capitale capitaliste?
Chiar daca, prin absurd, se face stadionul ala, tot o echipa de playout va juca pe el :))))))))
pai se mai poate juca acuma acolo? nu se mai poate juca acuma acolo. mai incolo da,dar acuma nu.
Ce prostalai rinamovistii.. l-au facut pe Nostradamus ORB! Pai la asa profet orb (desenat de prostalai), asa o sa se implineasca si profetiile :)))))))))))
bah,tu chiar crezi ca o sa se mai faca vreodata stadionul lui dinamo aka rusinea romaniei? sincer? daca esti din Bucuresti stii ca treaba cu velodromul este o prostie imposibil de realizat iar in stefan cel mare,badea nu-i prost sa renunte. eu de 2 ani va spun ca badea urmareste sa puna mana pe terenurile de acolo pentru a face un mall. cat timp exista dinamo aka rusinea romaniei acest lucru nu se poate. asa ca badea asteapta pana va desfiintati si va mai si ajuta sa va desfiintati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.