Comentarii (32)
gerulozaurus
gerulozaurus  •  20 Decembrie 2016, 00:49
Postat de valeri_gazaev100 pe 19 Decembrie 2016, 23:28

incredibil cat de prosti sunt gigistii ***. *** ciobanului il injura pe baiatul lui petre marin. ce rusine sa fii stelist . ordinarilor sunteti cei mai penali suporeteri din lume ! iq de gaste =))))))

si mai credibil este faptul cat esti tu de prost si de *** in acelasi timp, cu viteza 'luminica' ca pana sa-ti bese si tie mintea acel comentariu stupid ca si tine, absolut nimeni nu il injura pe R.Marin, unul ii ura viata lunga dar fara sa mai joace vreodata la Steaua, altul ca e slab, ca i s-a urcat la cap ori ca este o petarda, insa nimeni nu il injura, si eu nebun ca am pretentii ***, sunteti cu totii facuti cu acelasi prezervativ

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sange_alb.rosu
sange_alb.rosu  •  20 Decembrie 2016, 00:43
Postat de roja_azul76 pe 20 Decembrie 2016, 00:18

http://www.romaniansoccer.ro/statistici/fotbal/compara/?t1=steaua-bucuresti&t2=dinamo-bucuresti Uita-te pe rezultatele din ultimii 5 ani si lasa ciocanitul.A-ti castigat un meci dupa 1 an si dupa o serie de meciuri egale obtinute de voi stând tot meciul cu dosul in poarta ca o echipa mica.

Bai, prima data invata sa scrii romaneste, abia apoi vino aici sa dai cu mucii in fasole.

manutd.steaua
manutd.steaua  •  20 Decembrie 2016, 00:35
Postat de valeri_gazaev100 pe 19 Decembrie 2016, 23:28

incredibil cat de prosti sunt gigistii ***. *** ciobanului il injura pe baiatul lui petre marin. ce rusine sa fii stelist . ordinarilor sunteti cei mai penali suporeteri din lume ! iq de gaste =))))))

Injuram chiar si pe ratatul lui Rotariu!nu de alta,dar doamne fereste sa fim chiar noi atat de prosti sa dam 4 milioane pe un asa looser!

red.blue
red.blue  •  20 Decembrie 2016, 00:19
Postat de mariuss72 pe 19 Decembrie 2016, 23:38

Neputinta aia a cam ciocanit clona in ultima vreme, asa ca te intrebi, unde e neputinta? in afara de creierul tau, normal ;)

puteti bate clona gigista de cate ori vreti si voi sunteti aceiasi clona infecta

roja_azul76
roja_azul76  •  20 Decembrie 2016, 00:18
Postat de mariuss72 pe 19 Decembrie 2016, 23:38

Neputinta aia a cam ciocanit clona in ultima vreme, asa ca te intrebi, unde e neputinta? in afara de creierul tau, normal ;)

http://www.romaniansoccer.ro/statistici/fotbal/compara/?t1=steaua-bucuresti&t2=dinamo-bucuresti Uita-te pe rezultatele din ultimii 5 ani si lasa ciocanitul.A-ti castigat un meci dupa 1 an si dupa o serie de meciuri egale obtinute de voi stând tot meciul cu dosul in poarta ca o echipa mica.

arsenie_b
arsenie_b  •  20 Decembrie 2016, 00:06
Postat de mircea1957 pe 19 Decembrie 2016, 23:57

Viitorul suna bine, Steaua a apus de mult si i-a luat locul o clona din razboiul luminii care s-a convertit in forta intunericului. Si ala negru care respira greu era FCSB!

Cine vorbeste de clone.. au venit indienii cu caleasca sa va CURteze?

bigdeal
bigdeal  •  20 Decembrie 2016, 00:04
Postat de mariuss72 pe 19 Decembrie 2016, 23:38

Neputinta aia a cam ciocanit clona in ultima vreme, asa ca te intrebi, unde e neputinta? in afara de creierul tau, normal ;)

Cand ati jucat voi cu CSA tantalaule?

mircea1957
mircea1957  •  19 Decembrie 2016, 23:57

Viitorul suna bine, Steaua a apus de mult si i-a luat locul o clona din razboiul luminii care s-a convertit in forta intunericului. Si ala negru care respira greu era FCSB!

749913671784643
Razvan Marcel  •  19 Decembrie 2016, 23:55

Chiar ma intreb ce jucator de la Academia lui a Hagi a confirmat afara?Cred ca nici unul,au plecat de la Viitoru'si a sters bancile de rezerve.

389480547918592
Olteanu Marian  •  19 Decembrie 2016, 23:52

Daca tati l-a sfatuit sa fuga dupa bani, pauza valoare, pauza cariera, pauza faima si glorie.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează