Comentarii (32)
corectu
corectu  •  20 Decembrie 2016, 07:32

In celebrul derby Dinamo-Steaua la 0-1 a fost un penalty clar nedat de Hategan pentru Steaua.Si in tur a fost un penalty nedat Selei.In meciul cu Timisoara,Barbut era in ofside.La asemenea faza se da credit asistentului.Problema e la cele 2 penalty-uri CLARE nedate Stelei.

1618597915124142
Alexandru Chis  •  20 Decembrie 2016, 13:02
Postat de dinamo_forever_77 pe 20 Decembrie 2016, 08:45

O impolitete ? Dar cine pleul nostru sunteti voi ? Dar de ce ma rog nu puteti fi refuzati ? Aaaaaaa voi sunteti aia de evouluati cu 50 de insi in tribune !!!! P.S> Si ce garantie are ca odata ajuns la steaua nu va ajunge ca Tade? Hulit si impins sa se antreneze prin licee pana nu isi grabeste plecarea ? Asta ca sa nu mai vorbim de fratii Costea, Andrei Ionescu, Tucudean, Alcenat......and so on !!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

883135188391540
Popa Corneliu  •  20 Decembrie 2016, 11:50

Copilul n-are nici o vina! El nu a declarat asa ceva! ***, ***! Stie el Habarnam Burleanu ce face! Cum sa justifice "modernizarea" stadionului Ghencea?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  20 Decembrie 2016, 08:46
Postat de cneius pe 20 Decembrie 2016, 08:25

Doar un copil fara minte, se face de ris singur

De RAS te faci tu ca nu stii sa scrii

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  20 Decembrie 2016, 08:45
Postat de Alexandru Chis pe 20 Decembrie 2016, 07:03

O impolitete impardonabila din partea lui Razvan! Chiar sa-ti bati joc de o oferta in acest fel inseamna ca ori esti prost educat, ori ai mentalitatea celui care, fiind la un moment dat undeva, sus, te uiti cu dispret la cei de sub el. Becali ar trebui sa-i raspunda la fel si lui si tatalui sau care nu prea stie unde va ajunge fiul. Sa nu cada din lac in put!

O impolitete ? Dar cine pleul nostru sunteti voi ? Dar de ce ma rog nu puteti fi refuzati ? Aaaaaaa voi sunteti aia de evouluati cu 50 de insi in tribune !!!! P.S> Si ce garantie are ca odata ajuns la steaua nu va ajunge ca Tade? Hulit si impins sa se antreneze prin licee pana nu isi grabeste plecarea ? Asta ca sa nu mai vorbim de fratii Costea, Andrei Ionescu, Tucudean, Alcenat......and so on !!!

cneius
cneius  •  20 Decembrie 2016, 08:25

Doar un copil fara minte, se face de ris singur

1618597915124142
Alexandru Chis  •  20 Decembrie 2016, 07:03

O impolitete impardonabila din partea lui Razvan! Chiar sa-ti bati joc de o oferta in acest fel inseamna ca ori esti prost educat, ori ai mentalitatea celui care, fiind la un moment dat undeva, sus, te uiti cu dispret la cei de sub el. Becali ar trebui sa-i raspunda la fel si lui si tatalui sau care nu prea stie unde va ajunge fiul. Sa nu cada din lac in put!

dinamo_fan
dinamo_fan  •  20 Decembrie 2016, 02:38

ce umilinta le-a dat Marin. bvo baiatule. cum dracu sa vrei sa te transferi la o echipa care de 2 luni de zile nu poate sa castige nici un meci fara ajutorul arbitrilor. ba a mai si servit obisnuitul nes 3 in 1 in derby.

roja_azul76
roja_azul76  •  20 Decembrie 2016, 01:13
Postat de roja_azul76 pe 20 Decembrie 2016, 00:53

Mii de scuze,domnu' Pruteanu..Promit sa fiu mai atent pe viitor.

Si inca ceva,nu esti "bai" cu mine!!!!

roja_azul76
roja_azul76  •  20 Decembrie 2016, 00:53
Postat de sange_alb.rosu pe 20 Decembrie 2016, 00:43

Bai, prima data invata sa scrii romaneste, abia apoi vino aici sa dai cu mucii in fasole.

Mii de scuze,domnu' Pruteanu..Promit sa fiu mai atent pe viitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează