Comentarii (32)
389480547918592
Olteanu Marian  •  19 Decembrie 2016, 23:50

Tac-su era mai modest. Nu l-o fi invatat nimic. Poate nu a avut timp.

mariuss72
mariuss72  •  19 Decembrie 2016, 23:38
Postat de red.blue pe 19 Decembrie 2016, 23:29

yep si nistor a refuzat steaua a jucat la evian 6 reprize si uite unde a ajuns la neputinta SA

Neputinta aia a cam ciocanit clona in ultima vreme, asa ca te intrebi, unde e neputinta? in afara de creierul tau, normal ;)

911172995609353
Gica Matei  •  19 Decembrie 2016, 23:30

Sa vedem, *** nea jiji, ca nu pune botul razvan? Ca nu vine la *** sa il umileasca si pe el, la primul meci mai slab, cum si-a umilit toti ***, pana acum?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

red.blue
red.blue  •  19 Decembrie 2016, 23:29
Postat de theopalas pe 19 Decembrie 2016, 23:24

Razsvan Marin e acum atacat pentru ca momentan are curajul sa refuze Staeua. Asta nu inseamna ca in cazul unei oferte concrete va refuza, dar poate are norocul sa puna un club strain ochii pe el.

yep si nistor a refuzat steaua a jucat la evian 6 reprize si uite unde a ajuns la neputinta SA

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  19 Decembrie 2016, 23:28

incredibil cat de prosti sunt gigistii ***. *** ciobanului il injura pe baiatul lui petre marin. ce rusine sa fii stelist . ordinarilor sunteti cei mai penali suporeteri din lume ! iq de gaste =))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

theopalas
theopalas  •  19 Decembrie 2016, 23:24

Razsvan Marin e acum atacat pentru ca momentan are curajul sa refuze Staeua. Asta nu inseamna ca in cazul unei oferte concrete va refuza, dar poate are norocul sa puna un club strain ochii pe el.

balauru48
balauru48  •  19 Decembrie 2016, 23:22

Ce sar fecesebistii ca arsi, de parca i-ar fi injurat Marin :))) ba mari prosti puteti fi:))))

roja_azul76
roja_azul76  •  19 Decembrie 2016, 23:20

Anticipeze un duel Real - Barcelona pentru semnătură lui Marin....☺

klaus
klaus  •  19 Decembrie 2016, 23:17

esti o petarda umflata de presa valoarea voastra s-a vazut in europa

wba33
wba33  •  19 Decembrie 2016, 23:16

I s-a urcat deja la cap lui Razvan Marin...a jucat cateva meciuri la nationala si deja il transfera presa pe la nu stiu ce formatii de top...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează