Comentarii (32)
ciuleavvictorms
ciuleavvictorms  •  19 Decembrie 2016, 23:14

Da, sunteti peste, dar tu esti sub! O sa imi cer scuze daca confirmi, deocamdata esti umflat prea mult , gandeste-te la meciul cu Polonia!

manutd.steaua
manutd.steaua  •  19 Decembrie 2016, 23:10

Sper sa nu calci in viata ta la Steaua atunci, si sa ramai la astia la care sunt peste ei pana la retragere!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează